Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
27.7.2019 16:28
urban79

XXX.XXX.242.108

Dobrý den,
můj pes Groovy prodělal operaci kyčle pro těžkou dysplazii. Totální endoprotéza kyčelního kloubu.
Pro neustálé potíže při chůzi jsme provedli kontrolní RTG snímek, kde se zjistilo, že došlo k vykloubení. Hlavice kosti kyčelní vypadla z jamky 😢
Prosím je tady někdo, kdo má podobnou zkušenost??? Nevím co dál...
Groovy je z útulku, má 44kg a nedávno mu byly 4 roky.
Velice děkuji za odpověď.
Veronika

27.7.2019 16:58
GAELLE

XXX.XXX.55.67

obávám se že bude nutná reoperace. Soudím tak podle své kamarádky které se s kyčlí stalo totéž. U tak těžkého psa to asi jinak nepůjde. Otázka je po jak dlouhé době se to stalo a zda je možnost reklamovat operaci..............?

9.8.2019 08:31
urban79

XXX.XXX.71.107

Dobrý den,
moc děkuji za odpověď. Prosím, mohla bych poprosit Vaší kamarádku o rozhovor? Moc by mi to pomohlo v tom co dál. Velice děkuji Veronika.

9.8.2019 10:32
GAELLE

XXX.XXX.55.67

Dobrý den nevím zda je možno srovnávat tento problém u lidí a u psů. Doporučila bych Vám určitě navštívit specialistu - ortopeda. Asi jiného než který dělal operaci. Ten vám jistě poradí co s pejskem dál...................držím pěsti.

Přidejte reakci

Přidat smajlík