Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Lokin-92

31.8.2019 19:05
Lokin-92

XXX.XXX.83.177

Ahoj, potřeboval bych radu. Bydlím v rodinném domě s menší zahradou a chtěl bych si pořídit štěně. Mám 5letou dceru a 6 slepic. Chci aby pes hlidal a spal v zateplené boudě. Jsem sportovně založen. Chtěl bych Labradora nebo flat coated retrivra myslíte že je to dobrá volba? Jaké jiné plemeno by bylo vhodné?

31.8.2019 22:32
Moravanda

XXX.XXX.164.121

No,chcete,aby pes hlídal,stačil mu malý dvorek, nebyl ohrožení pro slepice a nebezpečí pro dceru. Jako bonus nabízíte zateplení boudu. Alespoň takto na mne Váš příspěvek působí. Retriever je hodně aktivní pes, bobuźel doplácí na pověst dobráka,co je splachovací a samovychovávací. Ani jedno není pravda. Zkuste se rozepsat více, co nabízíte kromě zateplení v boudě.

31.8.2019 23:14
Ollie

XXX.XXX.141.41

Navíc se u těchhle plemen musí strašně pečlivě vybírat i chovka, viz předpoklady zdraví, protože klouby nejsou žádná sranda, jestli nechcete v poslední třetině života (v lepším případě) imobilního psa.

1.9.2019 11:48
janaa

XXX.XXX.249.78

Ani labík,ani flat nebudou hlídat. Ani labík, ani flat nebudou spokojení se zateplenou boudou a životem v ní. Labík i flat potřebují hodně zaměstnání, pohybu atd. Takže ne, není to dobrá volba

Přidejte reakci

Přidat smajlík