Krvácení z dásní

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Veronika111

10.10.2019 21:34
Veronika111

XXX.XXX.168.60

Dobrý den, mám desetiletou fenku amerického kokršpaněla a má problémy se srdíčkem, nicméně na to bere prášky ale poslední 3 dny krvácí z dásní, byli jsme u veterináře a ten říkal, že to ještě neviděl. Že většinou pes krvácí z dásní ale přestane to. Jí to nepřestává. Dostala antibiotika a prášky na srážlivost krve. Zajímalo by mě, zda jste se s tím někdo již setkal. Má špatně zuby, ale kvůli tomu srdci nechci aby podstupovala narkózu. Chuť k jídlu má, ale je na ní vidět, že je z toho už taky otrávená jak tu krev neustále polyká. Děkuji za odpověď. Veronika

10.10.2019 22:55
GAELLE

XXX.XXX.55.67

navštívit stomatologa pro psy ?

10.10.2019 23:29
fikovnice

XXX.XXX.135.83

Veronika111 napsal(a):
Dobrý den, mám desetiletou fenku amerického kokršpaněla a má problémy se srdíčkem, nicméně na to bere prášky ale poslední 3 dny krvácí z dásní, byli jsme u veterináře a ten říkal, že to ještě neviděl. Že většinou pes krvácí z dásní ale přestane to. Jí to nepřestává. Dostala antibiotika a prášky na srážlivost krve. Zajímalo by mě, zda jste se s tím někdo již setkal. Má špatně zuby, ale kvůli tomu srdci nechci aby podstupovala narkózu. Chuť k jídlu má, ale je na ní vidět, že je z toho už taky otrávená jak tu krev neustále polyká. Děkuji za odpověď. Veronika

Našemu staršímu psovi (11let, vestaj) bylo doporučeno kvůli zubnímu kamenu gázičkou zuby čistit. Dělá to přítelkyně od bratrance, je na to šikovná a pes drží. Akorát si nejsem stopro jistá, zda má tu gázu namočenou v Corsodylu (humánní LP), ale asi ano.
Technika čištění jako u lidí - jede gázou směrem od kořenů ke korunce a ke kousací ploše.

Přidejte reakci

Přidat smajlík