Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
8.9.2020 17:37
Zura

XXX.XXX.77.124

Dobrý den,
pořídila jsem si fenku jezevčíka dlouhosrstého standart s PP. Je ji teď 7 měsíců a navštěvujem klasickej cvičák na základní poslušnost a socializaci. Chtěla bych čubu uchovnit a hlavně s ní složit myslivecké zkoušky, prvně zkoušky vloh a následně pravděpodobně lesní zkoušky, nejsem ještě úplně rozhodnutá. K myslivosti jsme přišla jak slepá k houslím ale jak jsem k tomu přičuhla, vtáhlo mě to a tak si chci udělat zkoušky v průběhu příštího roku.
Jde mi ale o přípravu čuby na zkoušky. Je na to třeba nějaký cvičák v okolí Lysé nad Labem, Nymburka nebo Poděbrad, který se zabývá přípravou na zkoušky? Samozřejmě jsem srozuměná s náležitostmi pro uchovnění dle webu klubu chovatelů jezevčíků, ale zajímá mne jak probíhá příprava, pokud nemám možnost cvičit s myslivcem.
Předem děkuju za Vaše rady, tipy a triky.

8.9.2020 17:44
janaa

XXX.XXX.245.98

Toho myslivce si najít musíte, protože potřebujete cvičit v honitbe, takže potřebujete souhlas místního mysliveckého hospodáře. Doporucuju na facebooku skupinu myslivecka kynologii, zda někdo poradi, pokud neumí poradit chovatel nebo se zeptat na klubu jezevčíku

9.9.2020 09:30
Ebi

XXX.XXX.104.139

Existují týdenní letní tábory pro jezevčíky, kde vás připraví na zkoušky a zároveň na konci tábora zkoušky skládáte Tábor je poblíž Kdyně, S pesanama jsme tam byli asi 6x - i když některý rok jsme zkoušky neskládali, protože je tam fajn parta.Kdy uvidíte na jednom místě třeba třicet i víc jezevčíků?
.Někdy je možné najít i víkendové akce. Myslm že vše najdete na stránkách https://kchj2.webnode.cz.
Mrkněte také na FB

Přidejte reakci

Přidat smajlík