Opicak00009999
XXX.XXX.110.152
                                            Dobrý den. 
Prosím o radu ohledně našeho pejska. Před dvěma roky jsme si pořídili štěně SBT bez PP. Výška v kohoutku 41 cm a váha 17 kg. Pár lidí  říkalo že  je na SBT nějak  vysoká. Prosím  vás  o vaše názory přikládám  fotografii naší fenky. 
Děkuji.  
                                        
                                            Pokud jste chtěli SBT, měli jste si koupit konkrétní plemeno - psa, který svým průkazem původu dokládá příslušnost k danému plemeni. 
Místo toho jste si koupili křížence typu bull. Tak se neřiďte tabulkami, ale kondicí psa - aby nebyl moc tlustý nebo moc hubený. A bude jeho poměr váha/výška v pořádku.  
                                        
Uživatel s deaktivovaným účtem
                                                
                                                                                                                                                                        Terven
                                                                                                                                                                napsal(a):
                                                
                                                
                                                U nás si jeden pán pořídil SBT bez PP a toho, když si chci pohladit (psa, ne pána), tak se nemusím vůbec sehnout.
                                            
Kolik měříte?
Na druhou stranu furt lepší zadavatelčin kříženec bez PP, nez tenhle zdeformovaný hnus s (má to být american bully s PP a nabízí to je krytí 🤮)