Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Bronicek

4.7.2022 18:20
Bronicek

XXX.XXX.168.11

Dnes jsme museli nechat uspat našeho miláčka čivavu bronika emočně náročný ale jiné východisko nebylo nefunkční ledviny hodně nemocné srdíčko přístup byl šetrný.Horsi je se pak vyrovnat s prázdnotou bez vašeho dlouholetého kamaráda Hodně sil všem, kteří musí podstoupit smrt svého kamaráda, společníka a někdy i jedinou spřízněnou duší

4.7.2022 20:17
balu

XXX.XXX.163.190

To je mi líto. Držte se.

Nám odešla fenka 28.5. ve věku 12 let a 8 měsíců. Člověk na to není připraven nikdy, i když ví, že to přijde. Že to musí přijít.

4.7.2022 20:24
impact

XXX.XXX.27.174

I Vám hodně sil.

Odchod čtyřnohého přítele je vždy bolestivý.. Známe to všichni.

Moje nejstarší bába má 16 let a bojím se o ni každý den. Hlavně v těch vedrech..

5.7.2022 11:48
fikovnice

XXX.XXX.132.26

impact napsal(a):
I Vám hodně sil.

Odchod čtyřnohého přítele je vždy bolestivý.. Známe to všichni.

Moje nejstarší bába má 16 let a bojím se o ni každý den. Hlavně v těch vedrech..

JRT?
Držím pěsti, ať s Vámi ještě nějaký čas pobyde!
Mně se po Flokym stýská pořád, a je to už rok a půl od jeho odchodu.

5.7.2022 13:12
GAELLE

XXX.XXX.66.235

Jsou to čtyři roky a pořád to moc bolí.
Držte se, je mi to líto

5.7.2022 16:46
impact

XXX.XXX.27.174

fikovnice napsal(a):
JRT?
Držím pěsti, ať s Vámi ještě nějaký čas pobyde!
Mně se po Flokym stýská pořád, a je to už rok a půl od jeho odchodu.

Jojo, jakoby JRT. Neskutečnej držák. Už bere léky na podporu srdíčka a jater, hluchá jak poleno, oči taky nic moc a má slabší zadní nožičky, ale jinak kondice jak fík.

Akorát jsem to dneska psala kamarádce, bude uspávat devatenáctiletou fenku.. Dobrá zpráva je ta, že to chce opravdu čas, aby ztráta psího přítele přestala bolet. Špatná zpráva je ale ta, že ten čas se bude počítat na roky..

Přidejte reakci

Přidat smajlík