Dovolena se psem / pronajem chatky

Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
23.7.2009 20:39
zboza3aj

XXX.XXX.97.206

Ahojte vsichni, radi bychom s pritelem a dvema hafaky na dovcu, nejlepe jizni Cechy..divala jsem se v jinem tematu na ubytovani v Jiznich Cechach, je to sice hezke, ale radsi bychom neco vice o samote. Mel jste nekdo pronajatou chatku v teto oblasti?Na net jsem koukala, ale jsou to vsechno same realitky a ceny premrstene Budu rada za jakekoli tipy

Uživatel s deaktivovaným účtem

24.7.2009 08:06
Uživatel s deaktivovaným účtem

zboza3aj napsal(a):
Ahojte vsichni, radi bychom s pritelem a dvema hafaky na dovcu, nejlepe jizni Cechy..divala jsem se v jinem tematu na ubytovani v Jiznich Cechach, je to sice hezke, ale radsi bychom neco vice o samote. Mel jste nekdo pronajatou chatku v teto oblasti?Na net jsem koukala, ale jsou to vsechno same realitky a ceny premrstene Budu rada za jakekoli tipy

Před dvěmi lety jsme byli se psem v autocampu Veveří u Nových Hradů. pěkné výlety jak pěšky, tak na kole, možnost jak pronájmu chytky tak stanování. tehdy pěkné sociální zázemí, sprchy na žetony, možnost vaření v kuchyňkách. V hlavní budově bufet, kde bylo i běžné vařené jídlo na oběd a večeře v době sezóny.
http://www.turistika.cz/ ubytovani-hotely-penziony/ detail-ubytovani/autocamp-veveri
(umazat mezery za lomítky)

24.7.2009 10:18
zboza3aj

XXX.XXX.212.134

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Před dvěmi lety jsme byli se psem v autocampu Veveří u Nových Hradů. pěkné výlety jak pěšky, tak na kole, možnost jak pronájmu chytky tak stanování. tehdy pěkné sociální zázemí, sprchy na žetony, možnost vaření v kuchyňkách. V hlavní budově bufet, kde bylo i běžné vařené jídlo na oběd a večeře v době sezóny.
http://www.turistika.cz/ ubytovani-hotely-penziony/ detail-ubytovani/autocamp-veveri
(umazat mezery za lomítky)

Díky, ale chtěli bychom právě chatku mimo kemp, vetsi soukromi, aby pejsci mohli byt volne Ale i tak díky za tip

24.7.2009 10:25
tancoska

XXX.XXX.64.4

zboza3aj napsal(a):
Díky, ale chtěli bychom právě chatku mimo kemp, vetsi soukromi, aby pejsci mohli byt volne Ale i tak díky za tip

Moje kámoška jezdí na Hracholusky (Plzeň),na netu si najde privatní chaty kde není problém být se psem.Zrovna teď tam je.Ceny nejsou nějak přemrštěné,myslím že na týden chatu má 6-8tisíc což není tolik.Když je větší chata a jede víc lidí tak se to dá i zaplatit.V jižních čechách nevím.

24.7.2009 19:37
hankakoska

XXX.XXX.6.98

tancoska napsal(a):
Moje kámoška jezdí na Hracholusky (Plzeň),na netu si najde privatní chaty kde není problém být se psem.Zrovna teď tam je.Ceny nejsou nějak přemrštěné,myslím že na týden chatu má 6-8tisíc což není tolik.Když je větší chata a jede víc lidí tak se to dá i zaplatit.V jižních čechách nevím.

Je to sice Sev. Morava, ale třeba to bude tip pro někoho dalšího. Kemp Hadinka u Je to u Vítkova. Ceny jsou ještě míň než lidové... noc za osobu 100,-, pes 20,- na den. Chaty jsou velké s elektrikou a sprchou. Mi jsme byli 4 dospělí (dítě 3 leté zdarma) + 2 psi a měli jsme jedenácti místnhou chatu , neobsazené místa se neplatí. Jídelna i bufet a všechno vážně luxusní ceny

24.7.2009 19:40
hankakoska

XXX.XXX.6.98

hankakoska napsal(a):
Je to sice Sev. Morava, ale třeba to bude tip pro někoho dalšího. Kemp Hadinka u Je to u Vítkova. Ceny jsou ještě míň než lidové... noc za osobu 100,-, pes 20,- na den. Chaty jsou velké s elektrikou a sprchou. Mi jsme byli 4 dospělí (dítě 3 leté zdarma) + 2 psi a měli jsme jedenácti místnhou chatu , neobsazené místa se neplatí. Jídelna i bufet a všechno vážně luxusní ceny

joo ještě jsem zapoměla psi jsme měli skoro pořád na volno a nikdo s tím problém neměl, celkově těch psích obyvatel tam bylo docela hodně

25.7.2009 10:04
darkvirgin

XXX.XXX.77.32

zboza3aj napsal(a):

ahoj, my každý rok jezdíme na chatu do vesnice Nová Hlína, je to u Třeboně, vesnička je "na konci světa" - slepá silnice. vedle je rybník, tuším vítek a hned lesy okolo. pronajímá to pán, co má ve vesnici dům a vedle chatky bydlí jeho bratr. chatka má dole jednu místnost, malou kuchyňku, sprcháč a záchod. pod střechou se dá taky spát, ale my byli jsen dva a dva pesani, tak jsme byli jen dole. má vlastní oplocenej pozemek, takže pesani měli volnej přístup stále ven. parkování na pozemku. kdyžtak tady je odkaz http://novahlina.webpark.cz/. nám se tam moc líbilo

25.7.2009 13:40
zboza3aj

XXX.XXX.28.69

darkvirgin napsal(a):
ahoj, my každý rok jezdíme na chatu do vesnice Nová Hlína, je to u Třeboně, vesnička je "na konci světa" - slepá silnice. vedle je rybník, tuším vítek a hned lesy okolo. pronajímá to pán, co má ve vesnici dům a vedle chatky bydlí jeho bratr. chatka má dole jednu místnost, malou kuchyňku, sprcháč a záchod. pod střechou se dá taky spát, ale my byli jsen dva a dva pesani, tak jsme byli jen dole. má vlastní oplocenej pozemek, takže pesani měli volnej přístup stále ven. parkování na pozemku. kdyžtak tady je odkaz http://novahlina.webpark.cz/. nám se tam moc líbilo

Díky všem za tipy..Jájo, vypadá to opravdu skvěle, bohužel, jak jsem ti psala na mail, je o to velký zájem, volno až od konce srpna Majitel po telefonu velice milý a vstřícný!

5.3.2013 18:14
oxox.ox

XXX.XXX.89.39

prosim o info :) mluvila jsem uz s panem ohledne pronajmu chaty :) jediny co nevim vubec jak chata vypada protoze fotky na stranach nejdou zobrazit ... nemate nahodou z dovci nejaky? Chceme tam jet s kamaradkou (damska jizda s nasema hafanama) vice info co je v okoli jak asi daleko koupani atd by bylo fajn :) muj email oxox.ox@seznam.cz

5.3.2013 20:48
darkvirgin

XXX.XXX.96.2

zdravím, bohužel, s bývalým přítelem jsme se rozešli a tyto fotky vesměs jsem zapomněla u něj. už jsem tam dva roky nebyla, ale byla to klasická chatička, dole sociál (sprcha a záchod), malá vybavená základem kuchynka a jako obývák, kde byla postel, pak bylo podkroví, kde se taky dalo spát. před chatičkou malá verandička. zahrádka byla taková akorát okolo chaty, normálně jsme tam parkovali autem, spousta místa na blbnutí tehdá s e psím miminem a později i s dospělým rtw, ohniště. je to skoro poslední chata ve vsi, klídek, jen za chatou měl nějaké ty andulky, ale nevím, jestli je tam ještě má. ale myslím, že když napíšete pánovi o fotky, tak že je dodá

6.3.2013 20:03
conie

XXX.XXX.136.227

Krásné a levné ubytování v oblasti s rybníky, lesy - http://www.kempbohdanec.cz/cs/,
http://psi-soustredeni.webnode.cz/ .

Přidejte reakci

Přidat smajlík