Přihláška na výstavu do PL + Šampion PL

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

26.4.2012 10:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.137

Dobrý den, prosím Vás o informaci, jak nyní funguje přihlašování na výstavu do PL. Registraci přes wystawy.net jsem udělala, přihlášku na výstavu taky, ale potvrzení o přihlášení na výstavu mi na mail nepřišlo. Chodí to ještě, jako to chodilo loni nebo tam mám napsat?

Co jsem ještě koukala, tak je změna u Šampiona PL od ledna 2012. Jestli jsem si to dobře přeložila, tak změna se týká psů, co získají prvního CWC od letošního ledna a musí jich mít čtyři. U psa, který získal CWC před rokem 2012 platí pořád tři CWC a musí se zaplatit poplatek 25 EUR za vystavení diplomu. Rozumím tomu dobře?

Předem díky za odpovědi.

Eva

Neregistrovaný uživatel

26.4.2012 13:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.56.140

Já se loni přihlásila do Polska na výstavu a nic mi nepřišlo,taky jsem pak koukala že mě ani nepřihlásili.Takže raději se pojistěte,já tam pak volala a tvrdili že jim nic nedošlo.

Neregistrovaný uživatel

26.4.2012 16:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.62.254

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, prosím Vás o informaci, jak nyní funguje přihlašování na výstavu do PL. Registraci přes wystawy.net jsem udělala, přihlášku na výstavu taky, ale potvrzení o přihlášení na výstavu mi na mail nepřišlo. Chodí to ještě, jako to chodilo loni nebo tam mám napsat?

Co jsem ještě koukala, tak je změna u Šampiona PL od ledna 2012. Jestli jsem si to dobře přeložila, tak změna se týká psů, co získají prvního CWC od letošního ledna a musí jich mít čtyři. U psa, který získal CWC před rokem 2012 platí pořád tři CWC a musí se zaplatit poplatek 25 EUR za vystavení diplomu. Rozumím tomu dobře?

Předem díky za odpovědi.

Eva

Já teďka hlásila přes wystawy.net MVP Opole a přišlo mi to trošku komplikované, navíc se mi nechtěl nahrát PP, i když formát i velikost byla v pořádku, po mailové komunikaci se správcem jsem pak podle jeho návodu posílala on-line přihlášku bez PP a ten pak mailem, žádné potvrzení mi nepřišlo, ale teďka v úterý až poštou vstupní list, takže mě osobně to přijde trošku komplikovanější, než například v minulém roce. Výstav do Polska jsem už hlásila poměrně hodně, ale letos mne to trošku překvapilo. Platbu jsem posílala převodem na účet pro české koruny, žádný doklad jsem neskenovala a tudíž ani nedokládala, ale ve vstupním listu mám platbu započítanou, to mi přijde zase lepší, dohledali si to sami.
A ano, s tím polským šampionátem jste to pochopila naprosto správně, kdo začal šampionát ještě v loňském roce, platí pro něj stará pravidla, kdo získá 1.CWC až letos, jede se už podle nových pravidel.

Neregistrovaný uživatel

26.4.2012 20:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.137

Moc děkuji za odpověď. Taky mi přijde přihlašování zbytečně komplikované. Loni to bylo jednodušší, přihlásit se přes stránky té výstavy kam chci.

Neregistrovaný uživatel

27.4.2012 10:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.238.16

Včera jsem hlásila výstavu, poprvé jejich novým systémem. Psa jsem zaregistrovala, ale PP nešlo načist. I bez PP jsem přihlásila konkrétní výstavu. Pak jsem jim na mail poslala PP a dnes ráno došlo jak potvrzení, že PP dali do jejich systému, tak že přihláška na výstavu byla přijata. Trošku kostrbatější, ale funguje to.

Přidejte reakci

Přidat smajlík