Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.187.137
Dobrý den, prosím Vás o informaci, jak nyní funguje přihlašování na výstavu do PL. Registraci přes wystawy.net jsem udělala, přihlášku na výstavu taky, ale potvrzení o přihlášení na výstavu mi na mail nepřišlo. Chodí to ještě, jako to chodilo loni nebo tam mám napsat?
Co jsem ještě koukala, tak je změna u Šampiona PL od ledna 2012. Jestli jsem si to dobře přeložila, tak změna se týká psů, co získají prvního CWC od letošního ledna a musí jich mít čtyři. U psa, který získal CWC před rokem 2012 platí pořád tři CWC a musí se zaplatit poplatek 25 EUR za vystavení diplomu. Rozumím tomu dobře?
Předem díky za odpovědi.
Eva
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.56.140
Já se loni přihlásila do Polska na výstavu a nic mi nepřišlo,taky jsem pak koukala že mě ani nepřihlásili.Takže raději se pojistěte,já tam pak volala a tvrdili že jim nic nedošlo.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.62.254
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den, prosím Vás o informaci, jak nyní funguje přihlašování na výstavu do PL. Registraci přes wystawy.net jsem udělala, přihlášku na výstavu taky, ale potvrzení o přihlášení na výstavu mi na mail nepřišlo. Chodí to ještě, jako to chodilo loni nebo tam mám napsat?
Co jsem ještě koukala, tak je změna u Šampiona PL od ledna 2012. Jestli jsem si to dobře přeložila, tak změna se týká psů, co získají prvního CWC od letošního ledna a musí jich mít čtyři. U psa, který získal CWC před rokem 2012 platí pořád tři CWC a musí se zaplatit poplatek 25 EUR za vystavení diplomu. Rozumím tomu dobře?
Předem díky za odpovědi.
Eva
Já teďka hlásila přes wystawy.net MVP Opole a přišlo mi to trošku komplikované, navíc se mi nechtěl nahrát PP, i když formát i velikost byla v pořádku, po mailové komunikaci se správcem jsem pak podle jeho návodu posílala on-line přihlášku bez PP a ten pak mailem, žádné potvrzení mi nepřišlo, ale teďka v úterý až poštou vstupní list, takže mě osobně to přijde trošku komplikovanější, než například v minulém roce. Výstav do Polska jsem už hlásila poměrně hodně, ale letos mne to trošku překvapilo. Platbu jsem posílala převodem na účet pro české koruny, žádný doklad jsem neskenovala a tudíž ani nedokládala, ale ve vstupním listu mám platbu započítanou, to mi přijde zase lepší, dohledali si to sami.
A ano, s tím polským šampionátem jste to pochopila naprosto správně, kdo začal šampionát ještě v loňském roce, platí pro něj stará pravidla, kdo získá 1.CWC až letos, jede se už podle nových pravidel.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.187.137
Moc děkuji za odpověď. Taky mi přijde přihlašování zbytečně komplikované. Loni to bylo jednodušší, přihlásit se přes stránky té výstavy kam chci.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.238.16
Včera jsem hlásila výstavu, poprvé jejich novým systémem. Psa jsem zaregistrovala, ale PP nešlo načist. I bez PP jsem přihlásila konkrétní výstavu. Pak jsem jim na mail poslala PP a dnes ráno došlo jak potvrzení, že PP dali do jejich systému, tak že přihláška na výstavu byla přijata. Trošku kostrbatější, ale funguje to.