Doma šité obojky a vodítka pro psí miláčky

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

17.10.2012 17:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Ahojky všem. Začala jsem doma na šicím stroji šít obojky a vodítka pro pejsky. Šiju jak pro mini pejsky tak pro obříky :-) Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se mi. Budu se těšit. Více info na http://rucne-site-obojky-a-voditka.webnode.cz/

Neregistrovaný uživatel

17.10.2012 18:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.151

Jsou pěkné.

Neregistrovaný uživatel

17.10.2012 19:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.104.22

Fakt krásný! Plánujete také šít postroje? Mám pidipsa a sehnat postroj, vodítko nebo obojek je nadlidský úkol. Ale viděla jsem, že máte obojky pro malé psy jen s šířkou 2cm, dal by se ušít i užší (tak 1cm)? Díky za odpověď

Neregistrovaný uživatel

18.10.2012 13:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Děkuji, jsem ráda že se líbí. Standartně mám v nabídce šířky 2cm pro menší pejsky a 2,5cm pro velké, ale je možné se domluvit i jinak, podle přání zákazníka. Ano dal by se ušít i užší obojek a vodítko, 1cm asi ne, to bych nesehnala materiál, ale cca 1,5cm by neměl být problém. To by vám vyhovovalo? Co máte za pejska? Délku ušiju jakou budete chtít.
Můžete napsat sem nebo přímo na email: obojky-voditka@seznam.cz

Budu se těšit.

Neregistrovaný uživatel

18.10.2012 13:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Jo a ještě k těm postrojům, zatím šiju jenom obojky, vodítka a klíčenky pro páníčky, ale v budoucnu bych chtěla začít dělat i postroje. Tipuju že kolem vánoc bych je přidala do nabídky.

Neregistrovaný uživatel

18.10.2012 13:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahojky všem. Začala jsem doma na šicím stroji šít obojky a vodítka pro pejsky. Šiju jak pro mini pejsky tak pro obříky :-) Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se mi. Budu se těšit. Více info na http://rucne-site-obojky-a-voditka.webnode.cz/

Koukala jsem na vaše stránky, máte tam pěkné věci. Ale teď vám napíšu, proč bych si zrovna já od vás nic neobjednala.....Chybí mně na vašich stránkách kontakt na vás, telefon, vaše jméno....nepůsobí to na mě důvěryhodně, pokud vůbec netuším od koho si něco objednávám! Já tedy beru obojky od Magu, jednak je znám osobně, ale pokud je někdo nezná, najde na jejich stránkách jména, bydliště, mobilní kontakty, adresu provozovny, IČO pod kterým jsou registrovaní na finančním úřadě, prostě vše, co by se neměl solidní prodejce bát na své stránky umístit. Ale třeba jsem špatně koukala a někde tam vaše nacionále a kontakt máte....Ilona

Neregistrovaný uživatel

18.10.2012 19:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.128.35

Musím se přidat - obojky i vodítka vypadají moc hezky a až se zlepší moje finanční situace, tak bych i vážně uvažovala o tom, že bych si pro své psy obojky i vodítka od vás objednala.
Jen mě osobně by nakonec asi odradila nutnost platby na účet. Z logických důvodů dávám přednost platbě při dobírce.

Neregistrovaný uživatel

18.10.2012 22:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.19.6

IČo, adresa, kontakt, to vše má být na stránkách, kde se podniká povinně, tím pádem by odpadla částečně i nedůvěřivost vůči platbám na účet, protože to vše se dá ověřit na netu.

Neregistrovaný uživatel

18.10.2012 22:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Já vyloženě nepodnikám, na stránkách je vše vysvětlené. Stačí si je důkladně pročíst. Obojky i vodítka jsem začala šít pouze pro svoje kamarády a známé, postupně začalo být víc a víc zájemců tak mě napadlo udělat si webovky a zkusit nabídnout i ostatním - "cizím lidem". Nikomu nic nevnucuji, byla to pouze nabídka. Nemám žádnou masovou výrobu, občas něco ušiju. Toť vše. Odkud jsem je na stránkách v podstatě uvedené a to kde je možné osobní předání. Platba předem na účet není nutná, bez problému se dá domluvit na dobírce. Jenom jsem chtěla lidem ušetřit peníze, platba dobírkou vyjde vždy dráž. Ale chápu že ne každému to vyhovuje.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 09:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.106.146

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já vyloženě nepodnikám, na stránkách je vše vysvětlené. Stačí si je důkladně pročíst. Obojky i vodítka jsem začala šít pouze pro svoje kamarády a známé, postupně začalo být víc a víc zájemců tak mě napadlo udělat si webovky a zkusit nabídnout i ostatním - "cizím lidem". Nikomu nic nevnucuji, byla to pouze nabídka. Nemám žádnou masovou výrobu, občas něco ušiju. Toť vše. Odkud jsem je na stránkách v podstatě uvedené a to kde je možné osobní předání. Platba předem na účet není nutná, bez problému se dá domluvit na dobírce. Jenom jsem chtěla lidem ušetřit peníze, platba dobírkou vyjde vždy dráž. Ale chápu že ne každému to vyhovuje.

Odvádíte daně, máte přidělené IČO a ŽL ? Nemusíte se čílit, píšu to pro vaši ochranu. Pokud budete nabízet známým a bez šíření netem a inzeráty, je to asi vaše věc. Ale tady se už zapojujete do obchodní činnosti a někdo vám může poslat kontrolu ! Pokuty jsou opravdu nemalé..... provozujete výdělečnou činnost bez odvodu daní a to je trestné !

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 10:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

výdělek mám max.pár stovek měsíčně, mám dojem že do částky 20tis. za rok žádné daně odvádět nemusím. Nebo se pletu? A tuto částku rozhodně nepřesáhnu.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 10:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.216.60

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
výdělek mám max.pár stovek měsíčně, mám dojem že do částky 20tis. za rok žádné daně odvádět nemusím. Nebo se pletu? A tuto částku rozhodně nepřesáhnu.

Pletete se. Tahle částka platí jen u nahodilých prodejů, u soustavné činnosti, jako je ta vaše, je povinnost míž ŽL. Obojky máte moc pěkný, ale obávám se, že provozováním takových webovek bez ŽL se vystavujete pěknýmu průseru.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 10:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Tak to jsem to asi špatně pochopila. Živnost bych si klidně vyřídila, ale u výdělku pár stovek měsíčně nemám z čeho každý měsíc platit cca 5tis. za sociální, zdravotní a daň. Nevím tedy jak to dělají ostatní lidé, řekla bych že na internetu je hodně takových co nabízí různé své služby a domácí výrobky. I oni mají soustavnou činnost a silně pochybuji že na těch pár věcí mají vyřízenou živnost.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 10:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.16

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak to jsem to asi špatně pochopila. Živnost bych si klidně vyřídila, ale u výdělku pár stovek měsíčně nemám z čeho každý měsíc platit cca 5tis. za sociální, zdravotní a daň. Nevím tedy jak to dělají ostatní lidé, řekla bych že na internetu je hodně takových co nabízí různé své služby a domácí výrobky. I oni mají soustavnou činnost a silně pochybuji že na těch pár věcí mají vyřízenou živnost.

Pokud jste někde zaměstnaná, můžete mít živnost jako vedlejší činnost a pak odvádíte jen ze zisku, můžete si dát relativně dost věcí do nákladů, nebo využít paušálu.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 11:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.126.62

Je to přesně jak tady psali, pokud to není nahodilý prodej ale "pravidelný se stejnými věcmi" musíte mít ŽV, já to řešila nedávno mám možnost prodávat pamlsky, takže sem musela vyřídit ŽV mám to jako živnost vedlejší jelikož studuji a neplatím žádné soc, a zdrav., po podáním daň. přiznání mi vypočítají soc. a zdrav. ale vzhledem k tomu že muj vydělek je tak malý, tak to za mě bude platiti škola, v případě zaměstnání zaměstnavatel. Důležité je že mám vše v pořádku, mám doklady a jsu chráněná např. když prodávate na aukru tak to spolupracuje s finančákem takže žádné tahanice. Opravdu na to pozor

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 11:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.216.60

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak to jsem to asi špatně pochopila. Živnost bych si klidně vyřídila, ale u výdělku pár stovek měsíčně nemám z čeho každý měsíc platit cca 5tis. za sociální, zdravotní a daň. Nevím tedy jak to dělají ostatní lidé, řekla bych že na internetu je hodně takových co nabízí různé své služby a domácí výrobky. I oni mají soustavnou činnost a silně pochybuji že na těch pár věcí mají vyřízenou živnost.

Lidi to dělají při zaměstnání, pak se na ŽL žádný sociální, zdravotní atd. neplatí, to odvádíte už z hlavní práce. jen zaplatíte daň z příjmu.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 11:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

V tom případě si o tom musím zjistit všechny podrobné informace a asi si radši vyřídit ten živnosťák. Moc vám děkuju za upozornění a rady. Samozřejmě se kvůli pár stovkám měsíčně nechci dostat do problémů a platit pokutu. Jestli Vás, co prodáváte ty pamlsky, můžu poprosit o nějaké bližší info - co všechno, kde a jak vyřídit? Byla bych Vám moc vděčná. Můj email: obojky-voditka@seznam.cz

Myslela jsem si že je nutnost platit všechno, SP, ZP i daň. Netušila jsem že pokud to budu mít při zaměstnání jako vedlejší činnost tak se neplatí skoro nic.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 11:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.30.191

Je to tak, jak bylo výše řečeno. Pokud jste zaměstnaná, tyto daně už za vás odvádí zaměstnavatel. Určitě bych neriskovala to, že na vás nějaká závistivá duše pošle kontrolu.

Doporučuju zajít na živnostenský úřad, tam vám všechno vysvětlí.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 11:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.119.24

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak to jsem to asi špatně pochopila. Živnost bych si klidně vyřídila, ale u výdělku pár stovek měsíčně nemám z čeho každý měsíc platit cca 5tis. za sociální, zdravotní a daň. Nevím tedy jak to dělají ostatní lidé, řekla bych že na internetu je hodně takových co nabízí různé své služby a domácí výrobky. I oni mají soustavnou činnost a silně pochybuji že na těch pár věcí mají vyřízenou živnost.

Já sama musela platit zdravotní a sociální díky ŽL ale jelikož jsem pak při danovém přiznání neměla příjmy bylo mě vše vráceno ale určitě si to nastudujte takhle si koledujete o průser kor v zemi kde se úspěch neodpouští a někdo si udělá tu radost Vás naprášit

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 11:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Máte pravdu, je tolik závistivců že by byla asi jenom otázka času kdy by mě někdo napráskal. Co nejdřív si tam zajdu a všechno pozjišťuju. Podvádět nechci, myslela jsem si že tak jak to dělám je to v pořádku. Ty webovky asi radši smažu, a pak je udělám znovu, ikdyž mně daly teda hodně práce. Nejsem žádný profík co se internetu týká. Škoda no, měla jsem si to pořádně pozjišťovat dřív. Ale ještě jednou dík.

Neregistrovaný uživatel

19.10.2012 12:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.205.181

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Děkuji, jsem ráda že se líbí. Standartně mám v nabídce šířky 2cm pro menší pejsky a 2,5cm pro velké, ale je možné se domluvit i jinak, podle přání zákazníka. Ano dal by se ušít i užší obojek a vodítko, 1cm asi ne, to bych nesehnala materiál, ale cca 1,5cm by neměl být problém. To by vám vyhovovalo? Co máte za pejska? Délku ušiju jakou budete chtít.
Můžete napsat sem nebo přímo na email: obojky-voditka@seznam.cz

Budu se těšit.

Dobrý den, tak ten 1,5cm by byl v pohodě. Mám fenku yorka, má 1,8kg, je fakt malinká. Já bych to doma naměřila pak Vám napíšu na e-mail, ale vůbec na to nespěchám. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli uděláte i přepínací vodítko...rozměry a vzdálenost oček bych naměřila podle toho, co mám doma(hlavně karabiny musí být být miniaturní )

Neregistrovaný uživatel

20.10.2012 18:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, tak ten 1,5cm by byl v pohodě. Mám fenku yorka, má 1,8kg, je fakt malinká. Já bych to doma naměřila pak Vám napíšu na e-mail, ale vůbec na to nespěchám. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli uděláte i přepínací vodítko...rozměry a vzdálenost oček bych naměřila podle toho, co mám doma(hlavně karabiny musí být být miniaturní )

Dobrý večer,

jj tak to je opravdu malinká, ale ten 1,5cm si myslím že pro ni bude akorát. Dobře poměřte to, písněte mi email a na všem se domluvíme. Nebojte, karabinku vyberu malou a lehkou. Přepínací vodítko klidně udělám, to není problém. Budu se těšit na mailík.

Neregistrovaný uživatel

20.10.2012 20:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.188.205

Obojky su fakt krasne, konecne nieco pekne a pestre. Akurat mam jeden poznatok k obojkom, hlavne pre velke plemena. Z hladiska bezpecnosti je toto jednoduche napajanie karabiny velmi nespolahlive a ked sa karabina vychodi, tak staci ze bez zatahne a obojok vystreli a pes je volny. Preto je prave vhodne volit karabinu s poistkou a obojok sit tak, aby pri tahu nebol na karabinu tak velky tlak, vid obrazok.

takze az bude takyto obojok, mate moju objednavku :)

Neregistrovaný uživatel

22.10.2012 20:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Obojky su fakt krasne, konecne nieco pekne a pestre. Akurat mam jeden poznatok k obojkom, hlavne pre velke plemena. Z hladiska bezpecnosti je toto jednoduche napajanie karabiny velmi nespolahlive a ked sa karabina vychodi, tak staci ze bez zatahne a obojok vystreli a pes je volny. Preto je prave vhodne volit karabinu s poistkou a obojok sit tak, aby pri tahu nebol na karabinu tak velky tlak, vid obrazok.

takze az bude takyto obojok, mate moju objednavku :)

Není problém ušít obojek v provedení jako je na obrázku. Trojzubec s pojistkou můžu taky našít, tak můžete začít objednávat :-)) Pokud by jste měla opravdu zájem tak se mi ozvěte a určitě se domluvíme.

Neregistrovaný uživatel

22.10.2012 21:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.250.207

Neberte to na lehkou váhu, lidi nejsou jen závistiví, jsou to prostě svině.. zrovna minulý týden jsem byla na živ. úřadu na kontrole, kdy mě někdo napráskal (anonym), že tu cvičím psy. Samozřejmě to mám v pořádku, mám živnost i na šití, i na výcvik, ale kdybych neměla, tak už platím několik desítek tisíc pokuty. Je to opravdu hned a přijde to, když to vůbec nečekáte..

Neregistrovaný uživatel

22.10.2012 21:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Neberte to na lehkou váhu, lidi nejsou jen závistiví, jsou to prostě svině.. zrovna minulý týden jsem byla na živ. úřadu na kontrole, kdy mě někdo napráskal (anonym), že tu cvičím psy. Samozřejmě to mám v pořádku, mám živnost i na šití, i na výcvik, ale kdybych neměla, tak už platím několik desítek tisíc pokuty. Je to opravdu hned a přijde to, když to vůbec nečekáte..

Neberu to na lehkou váhu, když jsem zjistila že na tuto svoji činnost živnost opravdu potřebuju tak jsem se rozhodila že si ji pořídím. Takže už na tom pracuju a předpokládám že ji budu mít brzy vyřízenou. Za pokutu mě to opravdu nestojí.

Neregistrovaný uživatel

22.10.2012 21:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.151.18

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Máte pravdu, je tolik závistivců že by byla asi jenom otázka času kdy by mě někdo napráskal. Co nejdřív si tam zajdu a všechno pozjišťuju. Podvádět nechci, myslela jsem si že tak jak to dělám je to v pořádku. Ty webovky asi radši smažu, a pak je udělám znovu, ikdyž mně daly teda hodně práce. Nejsem žádný profík co se internetu týká. Škoda no, měla jsem si to pořádně pozjišťovat dřív. Ale ještě jednou dík.

a není to teď tak, že do 20 000 měsíčně "přívydělku" se neodvádí žádný daň

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 09:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.90

Promiňte, ale cena za výrobky je dost vysoká. Když to srovnám s eshopy, které mají velký výběr a ceny úplně někde jinde.

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 14:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.115

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Promiňte, ale cena za výrobky je dost vysoká. Když to srovnám s eshopy, které mají velký výběr a ceny úplně někde jinde.

A u mě se vám zdá že je výběr malý? To bude asi tím že v eshopu to není ruční práce a navíc to šijí v obrovském množství. Potom mají logicky o dost levnější materiál. Nikoho nenutím aby si ode mě něco kupoval, je to každého věc. Ale děkuji za názor.

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 14:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.187

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
a není to teď tak, že do 20 000 měsíčně "přívydělku" se neodvádí žádný daň

TY VO.E... přivýdělek dvacet litrů měsíčně byhc teda hctěla mít.. Nemyslela jste spíš ročně??

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 14:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.18

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
TY VO.E... přivýdělek dvacet litrů měsíčně byhc teda hctěla mít.. Nemyslela jste spíš ročně??

není to 20, ale 5 a ne měsíčně, ale ročně

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 15:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.186.187

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
TY VO.E... přivýdělek dvacet litrů měsíčně byhc teda hctěla mít.. Nemyslela jste spíš ročně??

jee, koukám, mám tam chyby.. psala jsem v rychlosti, ale říkala jsem si, že to je nějaká blbost, dvacet tisíc nemám ani plat natož abych měla takovej přivýdělek a nemusela z toho platit daně..

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 15:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.90

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
A u mě se vám zdá že je výběr malý? To bude asi tím že v eshopu to není ruční práce a navíc to šijí v obrovském množství. Potom mají logicky o dost levnější materiál. Nikoho nenutím aby si ode mě něco kupoval, je to každého věc. Ale děkuji za názor.

Já se Vás nechtěl dotknout, spíš Vás upozornět na to, že s tím "díru" do světa neuděláte. Jinak nevím, jak si myslíte, že se šijí obojky, vodítka, postroje, které se prodávají v eshopech. Taky to dělají lidé rukama - takže ruční práce :-). Předpokládám, že používáte šicí stroj a ne že spíchnete jehlou. Jo, kdybyste nabídla něco jiného nežli běžný barevný nylonový obojek, pak by Vaše práce měla určitě úspěch, ale v době, kdy je nabídka na trhu široká a ceny jsou třeba o polovinu levnější nežli máte Vy, pak to pokládám za ztrátu času + by jste skutečně mohla narazit na úřady.

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 15:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.205.181

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já se Vás nechtěl dotknout, spíš Vás upozornět na to, že s tím "díru" do světa neuděláte. Jinak nevím, jak si myslíte, že se šijí obojky, vodítka, postroje, které se prodávají v eshopech. Taky to dělají lidé rukama - takže ruční práce :-). Předpokládám, že používáte šicí stroj a ne že spíchnete jehlou. Jo, kdybyste nabídla něco jiného nežli běžný barevný nylonový obojek, pak by Vaše práce měla určitě úspěch, ale v době, kdy je nabídka na trhu široká a ceny jsou třeba o polovinu levnější nežli máte Vy, pak to pokládám za ztrátu času + by jste skutečně mohla narazit na úřady.

Já tedy nevím, ale když jsem se namátkou dívala na e-shop s potřebami pro psy, tak např. obyč. obojek nylon se vzorem cca 50,- . Paní nebo slečna má na stránkách obojky nylon + stužka + podšívka. V tom vidím taky rozdíl a navíc určitě nekupuje materiál po kilometrech aby měla velkou slevu. Dál jsem se dívala na vodítko a to stálo v e-shopu nějakých 250,- jen nylon. Tady je rozdíl minimální a máte to se i stužkou. A navíc si to můžete nechat vyrobit podle sebe(barvy, vzory atd.). Někdo prostě má svou představu, tak těch pár korun klidně připlatí.

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 18:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.90

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já tedy nevím, ale když jsem se namátkou dívala na e-shop s potřebami pro psy, tak např. obyč. obojek nylon se vzorem cca 50,- . Paní nebo slečna má na stránkách obojky nylon + stužka + podšívka. V tom vidím taky rozdíl a navíc určitě nekupuje materiál po kilometrech aby měla velkou slevu. Dál jsem se dívala na vodítko a to stálo v e-shopu nějakých 250,- jen nylon. Tady je rozdíl minimální a máte to se i stužkou. A navíc si to můžete nechat vyrobit podle sebe(barvy, vzory atd.). Někdo prostě má svou představu, tak těch pár korun klidně připlatí.

Asi jste se dívala na špatné stránky, jsou eshopy, které Vám nabídnou nylonové obojky - různé vzory, různé barvy, třeba 50,- Kč. Je to defacto stejný design jako nabízí paní, jen cena je trochu jinde. Viděl jsem i koženkové obojky s kamínky za 60,- Kč s DPH. Já pani nechci kazit kšeft, to opravdu ne a přeji jí, aby se jí dařilo, jen jsem napsal svůj názor, že to je dost peněz za málo muziky (jak se říká po česku).

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 20:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.188.205

Tak to by som chcela vediet, na ktorych strankach nakupujete... ja som kvalitny obojok za 60 kc,- teda nevidela, pokial to nie ju kus nylonu pre jorksirka... na velke plemeno, s kvalitnou karabinou ma nikdy nestalo menej ako dve stovky. Asi nakupujem v nejakej inej dimenzii...

Neregistrovaný uživatel

23.10.2012 21:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.151

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Asi jste se dívala na špatné stránky, jsou eshopy, které Vám nabídnou nylonové obojky - různé vzory, různé barvy, třeba 50,- Kč. Je to defacto stejný design jako nabízí paní, jen cena je trochu jinde. Viděl jsem i koženkové obojky s kamínky za 60,- Kč s DPH. Já pani nechci kazit kšeft, to opravdu ne a přeji jí, aby se jí dařilo, jen jsem napsal svůj názor, že to je dost peněz za málo muziky (jak se říká po česku).

Obojek za 50,- rozhodně nebude žádná kvalita, osobně razím heslo "nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci" a zatím mi to vychází.

Neregistrovaný uživatel

24.10.2012 09:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.50.2

Je to pravda, já koupila obojek za 60kč a kvalitní je.Podívejte se na stránky exo-eko.cz.Fakt tam mají koženkové i nylonove za pár kaček.

Přidejte reakci

Přidat smajlík