Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

17.4.2013 16:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.175.6

http://www.centrumkrmiv.cz/product/marcus-muehle-granule-vazene-1-kg-1068/

Mátě někdo zkušenost?
Máme doma fenku křížence, velice houževnatou a odolnou a do teď docela šíleně krmenou (zbytky, kosti, konzervy... prostě výživa úplně strašná), ale i tak vypadá velice pěkně a je aktivní, někdy až příliš... Chtěla bych jí dopřát nějaké lepší krmení a tohle mě docela zaujalo.

Neregistrovaný uživatel

17.4.2013 20:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.233

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
http://www.centrumkrmiv.cz/product/marcus-muehle-granule-vazene-1-kg-1068/

Mátě někdo zkušenost?
Máme doma fenku křížence, velice houževnatou a odolnou a do teď docela šíleně krmenou (zbytky, kosti, konzervy... prostě výživa úplně strašná), ale i tak vypadá velice pěkně a je aktivní, někdy až příliš... Chtěla bych jí dopřát nějaké lepší krmení a tohle mě docela zaujalo.

Náš pes je má (nebo přesněji jimi byl krmen celou zimu, ale teď mu je nedáváme)...až moc mu totiž chutnají. Jsou však těžší, takže je dávka relativně malá...a když jsem dávali tolik, aby se zasytil...no, prostě se nám přes zimu pěkně zakulatil...
...teď máme jako změnu doma Nutra Gold - losos s bramborem a ty mu tedy nejedou vůbec (i když normálně je "popelnice")...aspoň zhubne .

Neregistrovaný uživatel

17.4.2013 20:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.117.12

Markus patří mezi ty lepší,spíš nejlepší krmiva,protože to není jen samá mouka,kukuřice a obilí,ale fakt maso a zelenina,takže za mě ano(berte to tak,že krmím masem a tyhle granule mám doma jen jako rezervu) Dále bych mohla doporučit Taste of the Wilde nebo Lukullus

Neregistrovaný uživatel

18.4.2013 07:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.205

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Markus patří mezi ty lepší,spíš nejlepší krmiva,protože to není jen samá mouka,kukuřice a obilí,ale fakt maso a zelenina,takže za mě ano(berte to tak,že krmím masem a tyhle granule mám doma jen jako rezervu) Dále bych mohla doporučit Taste of the Wilde nebo Lukullus

S tím nejlepším bych to nepřeháněl. Za ty peníze je to krmivo více než slušné, ale kdyby ho postavili tak, aby patřilo mezi nejlepší, tak by prodejka za méně než 1000,- byla čistokrevná charita ...Miloš

Neregistrovaný uživatel

18.4.2013 08:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.5.32

ty MM granule alespoň vypadají jako něco bez chemie. bude to vidět na exspiraci.

co se třeba TOTW týče, mě docela pobavil jejich prodejní argument: doplňkové látky jsou vstřikovány přímo do granulí (jakože jimi nejsou pouze přestříkány zvnějšku), čímž se trvanlivost prodlužuje z 12 na 18 měsíců. mňam...

Neregistrovaný uživatel

18.4.2013 09:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.205

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
ty MM granule alespoň vypadají jako něco bez chemie. bude to vidět na exspiraci.

co se třeba TOTW týče, mě docela pobavil jejich prodejní argument: doplňkové látky jsou vstřikovány přímo do granulí (jakože jimi nejsou pouze přestříkány zvnějšku), čímž se trvanlivost prodlužuje z 12 na 18 měsíců. mňam...

? to je pravda? z 12 na 18 měsíců? Miloš

Neregistrovaný uživatel

18.4.2013 16:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.24.67

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
? to je pravda? z 12 na 18 měsíců? Miloš

Určitě kvalitní info z ifauny lepší než rádio Jerevan. Pokud není informace podpořena odkazem na stránky výrobce nemá cenu se tím vůbec zabývat.

Neregistrovaný uživatel

19.4.2013 09:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.5.32

http://www.firstmate.cz/cz/index.php?id=unikatni-krmivo&np=V čem je FirstMate unikátní&menu=menu2

omlouvám se, moje chyba, jde o FM, nikoli TOTW, kdo si má ta jména pamatovat

Neregistrovaný uživatel

19.4.2013 09:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.205

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Určitě kvalitní info z ifauny lepší než rádio Jerevan. Pokud není informace podpořena odkazem na stránky výrobce nemá cenu se tím vůbec zabývat.

Vzhledem k tomu, že se nedá nevšimnout, že tu probíhá docela slušný konkurenční boj (např. Artemis vs. TOTW...a mnozí další....), tak se nemusíte bát, že hned někomu skočím na lep. Nicméně každou informaci ověřuji. Hlavně proto, že některé zámořské firmy mají tendenci pro Evropany tu recepturu "poupravit" (viz. OmniPro, Frommm Family...atd.), tak je jistá opatrnost na místě. Proto jsem se ptal...odpověď ovšem nepřišla...Miloš

Neregistrovaný uživatel

19.4.2013 09:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.205

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
http://www.firstmate.cz/cz/index.php?id=unikatni-krmivo&np=V čem je FirstMate unikátní&menu=menu2

omlouvám se, moje chyba, jde o FM, nikoli TOTW, kdo si má ta jména pamatovat

Aj...vás jsem si všiml až potom. U FM mám (u supeprémiových řad...15kg...neobvyklá gramáž...K3...také zvláštní...) právě poměrně značné podezření na takovou "evropskou" úpravu....Miloš

Neregistrovaný uživatel

19.4.2013 10:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.74.112

Koupila jsem je, psovi chutnali, bobky taky dobré, ale od té doby, co jsem jimi začala krmit chtěl chodít více na záchod čůrat,většinou v noci přitom pil pořád stejně. Už jimi nekrmím a co jsem je vysadila, tak se chodí venčit jako dříve. Třeba to nebylo těma granulema, ale radši už je nedávám.

Neregistrovaný uživatel

20.4.2013 08:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.233

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Koupila jsem je, psovi chutnali, bobky taky dobré, ale od té doby, co jsem jimi začala krmit chtěl chodít více na záchod čůrat,většinou v noci přitom pil pořád stejně. Už jimi nekrmím a co jsem je vysadila, tak se chodí venčit jako dříve. Třeba to nebylo těma granulema, ale radši už je nedávám.

Jejda - teď jste mi vnukla myšlenku...náš pes nikdy večer nepotřeboval ven a teď si to vyštěkává...jen u nás to není po MM - ty byly úplně v pohodě, ale po Nutra Gold, takže holt dokrmíme pytel a objednám zase něco jiného.

Neregistrovaný uživatel

24.4.2013 21:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.98.20

Dnes jsem dávala psům ochutnat vzorky z výstavy Lupo natural a mám tu ještě Marcus Muhle. Dokonce jsem ochutnala to Lupo :) a pro mě tedy nic moc. Ale bylo to křehké a evidentně jim to chutnalo. Chystám se objednávat granule, teď máme TOTW a možná bych vzala něco jiného. I jsem zkoumala MM, ale za 900,- se mi 15 kg zdá podezřele levné? Opravdu jsou dobré a bez obilí?

Neregistrovaný uživatel

25.4.2013 07:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.7.48

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Markus patří mezi ty lepší,spíš nejlepší krmiva,protože to není jen samá mouka,kukuřice a obilí,ale fakt maso a zelenina,takže za mě ano(berte to tak,že krmím masem a tyhle granule mám doma jen jako rezervu) Dále bych mohla doporučit Taste of the Wilde nebo Lukullus

kukurice je v MMzrovna docela dost.
ale jina polozka me prekvapila -susena raselina - ta se dava do krmeni psu proc? tusite nekdo?

Neregistrovaný uživatel

25.4.2013 12:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.214.254

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
kukurice je v MMzrovna docela dost.
ale jina polozka me prekvapila -susena raselina - ta se dava do krmeni psu proc? tusite nekdo?

Nevím proč, ale naše fena když má chuť tak si na zahradě lehne a žužlá a vykusuje hlínu, tak asi jí tam něco chutná, třeba tam jsou nějaké minerály, nebo to působí trochu jak živ.uhlí. Každopádně v granulích je to myslím zbytečný.

Neregistrovaný uživatel

25.4.2013 14:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.6.225

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Nevím proč, ale naše fena když má chuť tak si na zahradě lehne a žužlá a vykusuje hlínu, tak asi jí tam něco chutná, třeba tam jsou nějaké minerály, nebo to působí trochu jak živ.uhlí. Každopádně v granulích je to myslím zbytečný.

tak jil se zviratum dava -pufruje to zaludek atd. ale raselina je spis kysela, ne? kdo je tu zahradnik?

Neregistrovaný uživatel

25.4.2013 15:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.231.205

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
tak jil se zviratum dava -pufruje to zaludek atd. ale raselina je spis kysela, ne? kdo je tu zahradnik?

Rašelina se přidává do sladové whiskey, dodává typickém kouřové aroma. Ovšem jinak...nechápu...spíše jako koupel na klouby...k jídlu nevím...Miloš

Přidejte reakci

Přidat smajlík