Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.175.6
http://www.centrumkrmiv.cz/product/marcus-muehle-granule-vazene-1-kg-1068/
Mátě někdo zkušenost?
Máme doma fenku křížence, velice houževnatou a odolnou a do teď docela šíleně krmenou (zbytky, kosti, konzervy... prostě výživa úplně strašná), ale i tak vypadá velice pěkně a je aktivní, někdy až příliš... Chtěla bych jí dopřát nějaké lepší krmení a tohle mě docela zaujalo.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.64.233
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
http://www.centrumkrmiv.cz/product/marcus-muehle-granule-vazene-1-kg-1068/
Mátě někdo zkušenost?
Máme doma fenku křížence, velice houževnatou a odolnou a do teď docela šíleně krmenou (zbytky, kosti, konzervy... prostě výživa úplně strašná), ale i tak vypadá velice pěkně a je aktivní, někdy až příliš... Chtěla bych jí dopřát nějaké lepší krmení a tohle mě docela zaujalo.
Náš pes je má (nebo přesněji jimi byl krmen celou zimu, ale teď mu je nedáváme)...až moc mu totiž chutnají. Jsou však těžší, takže je dávka relativně malá...a když jsem dávali tolik, aby se zasytil...no, prostě se nám přes zimu pěkně zakulatil...
...teď máme jako změnu doma Nutra Gold - losos s bramborem a ty mu tedy nejedou vůbec (i když normálně je "popelnice")...aspoň zhubne .
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.117.12
Markus patří mezi ty lepší,spíš nejlepší krmiva,protože to není jen samá mouka,kukuřice a obilí,ale fakt maso a zelenina,takže za mě ano(berte to tak,že krmím masem a tyhle granule mám doma jen jako rezervu) Dále bych mohla doporučit Taste of the Wilde nebo Lukullus
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.231.205
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Markus patří mezi ty lepší,spíš nejlepší krmiva,protože to není jen samá mouka,kukuřice a obilí,ale fakt maso a zelenina,takže za mě ano(berte to tak,že krmím masem a tyhle granule mám doma jen jako rezervu) Dále bych mohla doporučit Taste of the Wilde nebo Lukullus
S tím nejlepším bych to nepřeháněl. Za ty peníze je to krmivo více než slušné, ale kdyby ho postavili tak, aby patřilo mezi nejlepší, tak by prodejka za méně než 1000,- byla čistokrevná charita ...Miloš
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.5.32
ty MM granule alespoň vypadají jako něco bez chemie. bude to vidět na exspiraci.
co se třeba TOTW týče, mě docela pobavil jejich prodejní argument: doplňkové látky jsou vstřikovány přímo do granulí (jakože jimi nejsou pouze přestříkány zvnějšku), čímž se trvanlivost prodlužuje z 12 na 18 měsíců. mňam...
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.231.205
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ty MM granule alespoň vypadají jako něco bez chemie. bude to vidět na exspiraci.
co se třeba TOTW týče, mě docela pobavil jejich prodejní argument: doplňkové látky jsou vstřikovány přímo do granulí (jakože jimi nejsou pouze přestříkány zvnějšku), čímž se trvanlivost prodlužuje z 12 na 18 měsíců. mňam...
? to je pravda? z 12 na 18 měsíců? Miloš
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.24.67
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
? to je pravda? z 12 na 18 měsíců? Miloš
Určitě kvalitní info z ifauny lepší než rádio Jerevan. Pokud není informace podpořena odkazem na stránky výrobce nemá cenu se tím vůbec zabývat.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.5.32
http://www.firstmate.cz/cz/index.php?id=unikatni-krmivo&np=V čem je FirstMate unikátní&menu=menu2
omlouvám se, moje chyba, jde o FM, nikoli TOTW, kdo si má ta jména pamatovat
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.231.205
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Určitě kvalitní info z ifauny lepší než rádio Jerevan. Pokud není informace podpořena odkazem na stránky výrobce nemá cenu se tím vůbec zabývat.
Vzhledem k tomu, že se nedá nevšimnout, že tu probíhá docela slušný konkurenční boj (např. Artemis vs. TOTW...a mnozí další....), tak se nemusíte bát, že hned někomu skočím na lep. Nicméně každou informaci ověřuji. Hlavně proto, že některé zámořské firmy mají tendenci pro Evropany tu recepturu "poupravit" (viz. OmniPro, Frommm Family...atd.), tak je jistá opatrnost na místě. Proto jsem se ptal...odpověď ovšem nepřišla...Miloš
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.231.205
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
http://www.firstmate.cz/cz/index.php?id=unikatni-krmivo&np=V čem je FirstMate unikátní&menu=menu2
omlouvám se, moje chyba, jde o FM, nikoli TOTW, kdo si má ta jména pamatovat
Aj...vás jsem si všiml až potom. U FM mám (u supeprémiových řad...15kg...neobvyklá gramáž...K3...také zvláštní...) právě poměrně značné podezření na takovou "evropskou" úpravu....Miloš
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.74.112
Koupila jsem je, psovi chutnali, bobky taky dobré, ale od té doby, co jsem jimi začala krmit chtěl chodít více na záchod čůrat,většinou v noci přitom pil pořád stejně. Už jimi nekrmím a co jsem je vysadila, tak se chodí venčit jako dříve. Třeba to nebylo těma granulema, ale radši už je nedávám.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.64.233
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Koupila jsem je, psovi chutnali, bobky taky dobré, ale od té doby, co jsem jimi začala krmit chtěl chodít více na záchod čůrat,většinou v noci přitom pil pořád stejně. Už jimi nekrmím a co jsem je vysadila, tak se chodí venčit jako dříve. Třeba to nebylo těma granulema, ale radši už je nedávám.
Jejda - teď jste mi vnukla myšlenku...náš pes nikdy večer nepotřeboval ven a teď si to vyštěkává...jen u nás to není po MM - ty byly úplně v pohodě, ale po Nutra Gold, takže holt dokrmíme pytel a objednám zase něco jiného.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.98.20
Dnes jsem dávala psům ochutnat vzorky z výstavy Lupo natural a mám tu ještě Marcus Muhle. Dokonce jsem ochutnala to Lupo :) a pro mě tedy nic moc. Ale bylo to křehké a evidentně jim to chutnalo. Chystám se objednávat granule, teď máme TOTW a možná bych vzala něco jiného. I jsem zkoumala MM, ale za 900,- se mi 15 kg zdá podezřele levné? Opravdu jsou dobré a bez obilí?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.7.48
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Markus patří mezi ty lepší,spíš nejlepší krmiva,protože to není jen samá mouka,kukuřice a obilí,ale fakt maso a zelenina,takže za mě ano(berte to tak,že krmím masem a tyhle granule mám doma jen jako rezervu) Dále bych mohla doporučit Taste of the Wilde nebo Lukullus
kukurice je v MMzrovna docela dost.
ale jina polozka me prekvapila -susena raselina - ta se dava do krmeni psu proc? tusite nekdo?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.214.254
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
kukurice je v MMzrovna docela dost.
ale jina polozka me prekvapila -susena raselina - ta se dava do krmeni psu proc? tusite nekdo?
Nevím proč, ale naše fena když má chuť tak si na zahradě lehne a žužlá a vykusuje hlínu, tak asi jí tam něco chutná, třeba tam jsou nějaké minerály, nebo to působí trochu jak živ.uhlí. Každopádně v granulích je to myslím zbytečný.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.6.225
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nevím proč, ale naše fena když má chuť tak si na zahradě lehne a žužlá a vykusuje hlínu, tak asi jí tam něco chutná, třeba tam jsou nějaké minerály, nebo to působí trochu jak živ.uhlí. Každopádně v granulích je to myslím zbytečný.
tak jil se zviratum dava -pufruje to zaludek atd. ale raselina je spis kysela, ne? kdo je tu zahradnik?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.231.205
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
tak jil se zviratum dava -pufruje to zaludek atd. ale raselina je spis kysela, ne? kdo je tu zahradnik?
Rašelina se přidává do sladové whiskey, dodává typickém kouřové aroma. Ovšem jinak...nechápu...spíše jako koupel na klouby...k jídlu nevím...Miloš