Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.63.129
Nevíze někdo o jatkách, kde lze brát maso pro psy ? Nejlépe Brno a okolí. Díky.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.11.203
Steinhauser v Tišnově, mají tam i prodejnu přímo pro chovatele, tak se tam zkusit zeptat, a pak ještě masokombinat v Ivančicích ale tam nevím jak to je
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.19.22
Nevíte někdo, co jatka v Pohořelicích?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.238.5
přidám se a co Zlínsko?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.212.186
V Bučovicích jsou jatka, ale jinak o nich nic nevím. Ale třeba někdo odpoví nebo se zkus zeptat i na jiné diskuzi, téma jatka je mezioborové.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.101.12
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
přidám se a co Zlínsko?
Přímo ve Zlíně na Jateční ulici je malá masna (dřív to bývalo snad Krásno, teď nevím), tam se dají koupit hrtany, odřezky a plíce ve větším množství na zkrmení.
Lucie
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.238.5
díky, mně šlo spíš o neprané držky, ty bohužel jsou normálně nesehnatelné
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.101.12
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
díky, mně šlo spíš o neprané držky, ty bohužel jsou normálně nesehnatelné
To ano. Opravdu neprané se snad sehnat nedají vůbec!
Lucie
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.111.65
Neprané mají ve Zlíně na tř.T.Bati: směr Vizovice u Lídlu v pasáži u pošty (Zlíńáci budou určitě vědět, kde to je...). Mají mražené, pokud by Vám to stačilo.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.238.5
to mají, jenže předpokládám, že cena z jatek by byla rozhodně menší než cena ze Zverimexu,
plíce a hrtany za dobrou cenu a dostanete zadarmo i kosti seženete i v řeznictví u Zbořilů v Otrokovicích
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.207.97
A mátě někdo tip na zdroj přímo v Brně, od nějakého řezníka? Nevlastním auto a chtěla bych zkusit začít krmit více vnitřnostmi, zatím co seženu, tak pouze srdce, ledvinky a játra.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.238.5
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
A mátě někdo tip na zdroj přímo v Brně, od nějakého řezníka? Nevlastním auto a chtěla bych zkusit začít krmit více vnitřnostmi, zatím co seženu, tak pouze srdce, ledvinky a játra.
sdce je bráno jako sval, ne vnitřnosti, ale zkuste se zeptat v těch menších řeznictví na hrtany a plíce, nemají je pokaždé a většinou to ani nevystavují, ale řezníci co si zpracovávají maso sami tak je mít musí
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.33.77
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
V Bučovicích jsou jatka, ale jinak o nich nic nevím. Ale třeba někdo odpoví nebo se zkus zeptat i na jiné diskuzi, téma jatka je mezioborové.
Bučovice byly skvělé, ale paní řekla, že se jí závozy nevyplatí. Když jsem si chtěla jezdit tam, tak prý taky ne.. Prostě na to kašlou.
Tomisi
XXX.XXX.21.2
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
to mají, jenže předpokládám, že cena z jatek by byla rozhodně menší než cena ze Zverimexu,
plíce a hrtany za dobrou cenu a dostanete zadarmo i kosti seženete i v řeznictví u Zbořilů v Otrokovicích
u Zbořilů ani prázdný sáček, FUJ