Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.82
ja viem,uz som to sem raz davala,ale mrknite sa na stranocky http://www.leuska.estranky.cz/ a urco prispejte do diskusneho fora
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.68.83
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ja viem,uz som to sem raz davala,ale mrknite sa na stranocky http://www.leuska.estranky.cz/ a urco prispejte do diskusneho fora
a proč si tady takhle trapně děláš reklamu ty trapko
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.82
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
a proč si tady takhle trapně děláš reklamu ty trapko
no tak sorry a kam inam to mam dat....???
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.82
a kto si ze sa mi pleties do zivota??? a jazvecik je bez pp lebo matku nema uchovnenu!!!NO TEDA ODKEDY SU PAPAGAJE TERARIJNI ZVIRATA???a vobec KTO si,ze mi diktujes co nemam na stranku davat,a mimochodom NIE JE to inzercia!!!!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.82
teda pokial si si vsimol/vsimla,co pochybujem,sme chovna stanica Bloodhoundov a Vendenov,a nie Jazvecikov!!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.95.18
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ja viem,uz som to sem raz davala,ale mrknite sa na stranocky http://www.leuska.estranky.cz/ a urco prispejte do diskusneho fora
Prosím tě, buď v klidu, moc hezký stránky, toho blba si nevšímej, asi závidí, že nemá žádný stránky.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
Máte hezký stránky a krásný psy. Tady je každej ten nejchytřejší.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.120.2
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ja viem,uz som to sem raz davala,ale mrknite sa na stranocky http://www.leuska.estranky.cz/ a urco prispejte do diskusneho fora
Hezky :-) Bloodhoundy mam rada.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.104.235
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ja viem,uz som to sem raz davala,ale mrknite sa na stranocky http://www.leuska.estranky.cz/ a urco prispejte do diskusneho fora
moc hezký, krásní psi. z lidí si nic nedělejte
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.68.83
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
moc hezký, krásní psi. z lidí si nic nedělejte
No jasně ty fičo, jen si to pochval! Psi jsou hezcí, ale to tě stejně neopravňuje k této TRAPNÉ reklamě
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.46.71
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
No jasně ty fičo, jen si to pochval! Psi jsou hezcí, ale to tě stejně neopravňuje k této TRAPNÉ reklamě
Jaka reklama!Vole.Co je krasny ani reklamu nepotrebuje.A tyhle stranky krasny jsou a psi jsou nadherni.Dekuji za ukazku.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.163.8
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jaka reklama!Vole.Co je krasny ani reklamu nepotrebuje.A tyhle stranky krasny jsou a psi jsou nadherni.Dekuji za ukazku.
dakujem
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.162.55
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
dakujem
v menu pribudla nova polozka Hodiny,len si to pozrite,nadherne hodiny s motivom psov mozu byt aj na vasich strankach,je k tomu navod
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.162.55
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
v menu pribudla nova polozka Hodiny,len si to pozrite,nadherne hodiny s motivom psov mozu byt aj na vasich strankach,je k tomu navod
teda na mojich strankach leuska.estranky.cz pribudla polozka Hodiny