Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
ABYCHOM NEBYLI TAK DOLE,ŽE
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ABYCHOM NEBYLI TAK DOLE,ŽE
KDE SEŠ ÚCHYLAČKO?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
dám malý podnět k diskuzi, snad se něco dozvím. jeden můj známý mi vyprávěl, že měl známou, která dříve chovala maltézáčky. Prý je prodávala za 6-8 000 marek. Ale když viděla postupně se zhoršující se kvalitu maltézáčků a celkové ´´klima´´ okolo chovu v ČR, chovatelství se přestala věnovat. co vy na to?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
dám malý podnět k diskuzi, snad se něco dozvím. jeden můj známý mi vyprávěl, že měl známou, která dříve chovala maltézáčky. Prý je prodávala za 6-8 000 marek. Ale když viděla postupně se zhoršující se kvalitu maltézáčků a celkové ´´klima´´ okolo chovu v ČR, chovatelství se přestala věnovat. co vy na to?
no,zlato,cinnecitta prodává za 3000 eur,tak to by tvoje známá musela být Copperfield
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
no,zlato,cinnecitta prodává za 3000 eur,tak to by tvoje známá musela být Copperfield
zlato. my si tykáme?ale i přesto promíjím nevychovanost a děkuji za názor. Tohle by za čokla asi nikdo rozumný nedal.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
zlato. my si tykáme?ale i přesto promíjím nevychovanost a děkuji za názor. Tohle by za čokla asi nikdo rozumný nedal.
HM,TO FAKT NE,KDYŽ ŠTĚNĚ PO SVĚTOVÝCH VÍTĚZÍCH STOJÍ 2500EUR!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
HM,TO FAKT NE,KDYŽ ŠTĚNĚ PO SVĚTOVÝCH VÍTĚZÍCH STOJÍ 2500EUR!
je pravda, že většina majitelů a chovatelů maltézáčků nechodí do práce? Neuražte se, ale znám případ, kdy dokonce jedna chovatelka se záměrně vyhýbá práci tím, že se vymlouvá na každodenní péčí o maltézáčky. Má CH.St.. Rozhodně nechci všechny házet do jednoho do pytle. Máte taky tuto zkušenost?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
jelikož s tou paní a její rodinou nemáme hezké zkušenosti a mám určitý názor na její duševní zdraví, nebudu raději jmenovat..
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
jelikož s tou paní a její rodinou nemáme hezké zkušenosti a mám určitý názor na její duševní zdraví, nebudu raději jmenovat..
NO,TO ASI NE,JÁ MAKÁM ABY PSÍCI MĚLI CO ŽRÁTI,MÁM JICH PĚT V SRSTI A SPOUSTU JINÝCH OSTŘÍHANÝCH,K TOMU DOBRMANY A ŽIJEM SPOKOJENĚ VŠICHNI A JEŠTĚ TRČÍM NA NETU
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
NO,TO ASI NE,JÁ MAKÁM ABY PSÍCI MĚLI CO ŽRÁTI,MÁM JICH PĚT V SRSTI A SPOUSTU JINÝCH OSTŘÍHANÝCH,K TOMU DOBRMANY A ŽIJEM SPOKOJENĚ VŠICHNI A JEŠTĚ TRČÍM NA NETU
tak to je dobře
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
tu ne, tahle je nemá tak profláknutý. nic moc. jen krajský tituly v regionálním městě, kde vyhráva, protože je tam 1 pes
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
tak to je dobře
NO,KUPÍČA TAKY NEMAKÁ
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
JEŽIŠ PROČ MĚ TAKY NIKDO NEŘIVÍ,ŽE BYCH BYLA DOMA A ČESALA A ČUČELA DO BEDNY:-((
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
tak to je dobře
ona je fakt šílená. Týrá nám už přes 10 let psa a řeší si tím, osobní, osobnostní i rodinný problémy. Řeknu asi tolik, neberte si kouzelného psa z pohádky. Měli byste psa od opravdového milovníka psů. Nevím jistě jestli se tak ta její stanice tak jmenuje
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.176.175
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ona je fakt šílená. Týrá nám už přes 10 let psa a řeší si tím, osobní, osobnostní i rodinný problémy. Řeknu asi tolik, neberte si kouzelného psa z pohádky. Měli byste psa od opravdového milovníka psů. Nevím jistě jestli se tak ta její stanice tak jmenuje
POČKEJ JAK TÝRÁ,KDYŽ JE VÁŠ?PROČ JÍ TO DOVOLÍTE?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.121.180
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
tak to je dobře
postupným navykáním na strach ze střelby a dělobuchy z našeho psa vychovali přímo panickýho fobika z těchto věcí. takže vždycky nákej problém a šup už jsme o tom nedobrovolně věděli. Ale ted máme psa doma, párkrát jsme je práskli policajtům a nereagujeme na jejich provokace. Ted je proti nim trestní řízení ve věci krádeže, kdy jejich 14 letý synáček kradl náký železo či co a rodiče to prodávali. prostě slušná rodina. Je to prostě hysterka. učebnicová histrionská porucha osobnosti. a my to odnášeli a odnášíme. bylo by to na několik stránek, abych popsala celý problém s těmito lidmi, ale zas s tím nemíním nikoho obtěžovat. ale překvapuje mě a zároven děsí, že takoví lidé se ještě prezentují jako chovatelé a odborníci na psy proto se ptám jestli ji znáte, i třeba jakou má pověst mezi chovately, jestli nemá problémy i tam