Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.35.102
Dobrý den!
Mám takový dotaz. Náš pejsek se někdy prudce otočí (venku,doma) k řitní části a také si zadek často kouše. Myslíte si, že potřebuje odčervit nebo to je jiný problém??Díky za rady
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.205.23
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den!
Mám takový dotaz. Náš pejsek se někdy prudce otočí (venku,doma) k řitní části a také si zadek často kouše. Myslíte si, že potřebuje odčervit nebo to je jiný problém??Díky za rady
Potřebuje vymáčknout analní žlázky, naklusej k veterináry.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den!
Mám takový dotaz. Náš pejsek se někdy prudce otočí (venku,doma) k řitní části a také si zadek často kouše. Myslíte si, že potřebuje odčervit nebo to je jiný problém??Díky za rady
Jdi hned k vetovi, jedná se o ucpané anální žlázky!!! Pokud se nevymačkají, dojde k zánětu, kterej může vést k operaci pro pejska bolestivé a i po ní velmi těžko se hojících ran!!!
Sama žlázky nemačkejte, nejste-li v tom zběhlá, protože špatnou technikou to jen zhoršíte - tzv. mu to zarazíte dovnitř!!!!!
Hodně štěstí!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.35.102
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jdi hned k vetovi, jedná se o ucpané anální žlázky!!! Pokud se nevymačkají, dojde k zánětu, kterej může vést k operaci pro pejska bolestivé a i po ní velmi těžko se hojících ran!!!
Sama žlázky nemačkejte, nejste-li v tom zběhlá, protože špatnou technikou to jen zhoršíte - tzv. mu to zarazíte dovnitř!!!!!
Hodně štěstí!
Náš pejsek má analní žlázky vyoperované!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.205.23
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Náš pejsek má analní žlázky vyoperované!
Tak mu nedávej do žrádla feferonky.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Náš pejsek má analní žlázky vyoperované!
Vyoperované????? A nezačalu mo to v tom místě hnisat?
Nebo to může být nedostatečným odčervením....
......a nebo má vysokou plynatost a "diví" se tomu, to pejsci dělají
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.35.102
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Vyoperované????? A nezačalu mo to v tom místě hnisat?
Nebo to může být nedostatečným odčervením....
......a nebo má vysokou plynatost a "diví" se tomu, to pejsci dělají
Nic mu nehnisá...že by prdy?ale nejde nic cítit!Vždy když si někdy prdnul, tak to byla rychna.:o))
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nic mu nehnisá...že by prdy?ale nejde nic cítit!Vždy když si někdy prdnul, tak to byla rychna.:o))
Každej pes nesmrdí Naopak většina prdí tiše a nečichatelně
Narozdíl od lidí
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.15.4
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nic mu nehnisá...že by prdy?ale nejde nic cítit!Vždy když si někdy prdnul, tak to byla rychna.:o))
Taky mi to pes dělal.Jako by ho kousla blecha.Při bližší prohlídce jsem našla pár stroupečků na kůži.Vet udělal seškrab,paraziti tam nebyli,pouze bakterie.Současně vymačkal žlázky.Dostali jsme šampon na každodenní vykoupání zad a pokud to nebude stačit,nastoupí antibiotika.Vypadalo to dost nevinně,přesto se to musí vyléčit.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.202.38
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Každej pes nesmrdí Naopak většina prdí tiše a nečichatelně
Narozdíl od lidí
no tak můj se teda vymyká normálu... Smrad, že by jeden pad... Hlavně po vepřových ouškách...
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
no tak můj se teda vymyká normálu... Smrad, že by jeden pad... Hlavně po vepřových ouškách...
No jo Impact, ti furt říkám, že máš Mafiána se vším všudy...
Maťa
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.202.38
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
No jo Impact, ti furt říkám, že máš Mafiána se vším všudy...
Maťa
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.120.2
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den!
Mám takový dotaz. Náš pejsek se někdy prudce otočí (venku,doma) k řitní části a také si zadek často kouše. Myslíte si, že potřebuje odčervit nebo to je jiný problém??Díky za rady
neni to ten samy pejsek, o kterem jsi psala, ze mu samovolne odchazi po operaci jeste 5. den stolice? Uz se to upravilo?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.41.2
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Každej pes nesmrdí Naopak většina prdí tiše a nečichatelně
Narozdíl od lidí
jo tak to bych je chtěla poznat
ze zkušeností je to jak atomovka