Neregistrovaný uživatel
se mi to zda nebo tu ubyva prispevku potom jak se iFauna zmenila?
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
se mi to zda nebo tu ubyva prispevku potom jak se iFauna zmenila?
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
se mi to zda nebo tu ubyva prispevku potom jak se iFauna zmenila?
To mi nepřijde. Spíš ty svátky...