Neregistrovaný uživatel
Ahoj,budou na Krajske vystave ve Vojanovych sadech tuhle sobotu i spolecenska plemena? Nekdo rika ze jo,nekdo ze ne ze tam budou jen kavkazaci a ja uz nevim jak to vlastne je. Pokud by tam byly (spolecensky plemena),tak bych se tam jela podivat. Nechci tam totiz jit zbytecne...Diky moc za odpovedi!!Ulice je KO Kampa Malostranske nabrezi 3,ze jo? Tu adresu jsem nasla na www.vystavypsu.cz
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Ahoj,budou na Krajske vystave ve Vojanovych sadech tuhle sobotu i spolecenska plemena? Nekdo rika ze jo,nekdo ze ne ze tam budou jen kavkazaci a ja uz nevim jak to vlastne je. Pokud by tam byly (spolecensky plemena),tak bych se tam jela podivat. Nechci tam totiz jit zbytecne...Diky moc za odpovedi!!Ulice je KO Kampa Malostranske nabrezi 3,ze jo? Tu adresu jsem nasla na www.vystavypsu.cz
Nejsem si jist, jestli tam budou společenská plemena. Nicméně, správna adresa konání je: Vojanovy sady v ulici Lužického semináře - není možné to minout.
Klidně se přijď podívat - kavkazáci budou určitě stát za to...
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Ahoj,budou na Krajske vystave ve Vojanovych sadech tuhle sobotu i spolecenska plemena? Nekdo rika ze jo,nekdo ze ne ze tam budou jen kavkazaci a ja uz nevim jak to vlastne je. Pokud by tam byly (spolecensky plemena),tak bych se tam jela podivat. Nechci tam totiz jit zbytecne...Diky moc za odpovedi!!Ulice je KO Kampa Malostranske nabrezi 3,ze jo? Tu adresu jsem nasla na www.vystavypsu.cz
Ve Vojanových sadech se vystavují i společenská plemena , určitě se běžte mrknout.