Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.5.85
Kdy začíná cca pejsek zvedat nožku??
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.15.130
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Kdy začíná cca pejsek zvedat nožku??
Jak který, ale asi kolem roku věku, některý i později
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.118.80
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Jak který, ale asi kolem roku věku, některý i později
Malá plemena dříve, tak kolem 4 měsíců
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.88.39
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Malá plemena dříve, tak kolem 4 měsíců
Náš dvouletý pes (otec několika vrhů) ji nezvedá stále - též malé plemeno. Je to individuální.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.118.80
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Náš dvouletý pes (otec několika vrhů) ji nezvedá stále - též malé plemeno. Je to individuální.
Doma na kočičím záchodě vám nohu nikdy nezvedne.Musíte ven, do terénu
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Doma na kočičím záchodě vám nohu nikdy nezvedne.Musíte ven, do terénu
Můj papillon začal zvedat ve 4 měsících, podotýkám začal, takže někdy ji zvedl, někdy ještě ne, asi jak moc zrovna v té chvíli "přemýšlel"
Každopádně v 6 měsících už zvedal tlapku pravidelně
Maťa
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.95.79
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Kdy začíná cca pejsek zvedat nožku??
mám velké plemeno, něco málo přes 7 měsíců, a stále nezvedá
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
mám velké plemeno, něco málo přes 7 měsíců, a stále nezvedá
Ale oni velká plemena opravdu mohou zvedat později, protože mají co dělat se čtyřma velkýma tlapama, který se jim všude pletou, někdy ani nemůžou jít, jak se ty tlapy ne a ne domluvit
Buďte v klidu, on tu tlapku jednou zvedne
Mamčina německá doga Barry, začal prý zvedat nohu až v 9-ti měsících
Maťa
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.95.79
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Ale oni velká plemena opravdu mohou zvedat později, protože mají co dělat se čtyřma velkýma tlapama, který se jim všude pletou, někdy ani nemůžou jít, jak se ty tlapy ne a ne domluvit
Buďte v klidu, on tu tlapku jednou zvedne
Mamčina německá doga Barry, začal prý zvedat nohu až v 9-ti měsících
Maťa
ne, já si z toho nic nedělám. Říkám si, že má stále čas.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.60.11
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ne, já si z toho nic nedělám. Říkám si, že má stále čas.
To má! Náš hafík se jednou ze začátku pokoušel zvednout nožku v kopci. Jenže právě ta nekoordinovanost pohybů způsobila, že se pohyb neustál a skulil se dolů. Přitom šlo o střední plemeno!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.41.49
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
To má! Náš hafík se jednou ze začátku pokoušel zvednout nožku v kopci. Jenže právě ta nekoordinovanost pohybů způsobila, že se pohyb neustál a skulil se dolů. Přitom šlo o střední plemeno!
no náš rotvík poprvé vyzkoušel zvednout nohu tak v 7 měsících, pak se mu to nějak zalíbilo a do 14-ti dnů už ji zvedal pořád :)) Kalliope