Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.102.21
Našemu pesanovi chutnají ovesné vločky: Chtěla bych se zeptat zda také dáváte svým miláčkům ovesné vločky (vařené či "syrové", jak často) a hlavně zda jim nějak nemohou ublížit. Děkuji předem za vaše zkušenosti a pokus se vám zdá tento dotaz "blbý" tak na něj nereagujte. Díky
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.155.5
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Našemu pesanovi chutnají ovesné vločky: Chtěla bych se zeptat zda také dáváte svým miláčkům ovesné vločky (vařené či "syrové", jak často) a hlavně zda jim nějak nemohou ublížit. Děkuji předem za vaše zkušenosti a pokus se vám zdá tento dotaz "blbý" tak na něj nereagujte. Díky
dávám pejsovi jako přílohu spařené ovesné vločky 2-3x týdně. Suché vločky jsou pro psa nestravitelné.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.3
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
dávám pejsovi jako přílohu spařené ovesné vločky 2-3x týdně. Suché vločky jsou pro psa nestravitelné.
Dávám vločky spařené skoro denně jako přílohu k masu a zelenině.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.27.96
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dávám vločky spařené skoro denně jako přílohu k masu a zelenině.
Dávám syrové a vařené. Vařené moc nechtějí, ale po syrových se můžou utlouct. Samozřejmě je využijí hlavně na pročištění střev, ale i tak po nich tloustnou, takže opatrně. Jinak uvařené buď s masem atd., nebo kdysi jeden můj boxer miloval oslazenou ovesnou kaši. Domnívám se, že spařené vločky jsou také těžko stravitelné. Jinak je zařazuji jenom částečně do jídelníčku, právě kvůli přibývání na váze.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.55.46
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dávám syrové a vařené. Vařené moc nechtějí, ale po syrových se můžou utlouct. Samozřejmě je využijí hlavně na pročištění střev, ale i tak po nich tloustnou, takže opatrně. Jinak uvařené buď s masem atd., nebo kdysi jeden můj boxer miloval oslazenou ovesnou kaši. Domnívám se, že spařené vločky jsou také těžko stravitelné. Jinak je zařazuji jenom částečně do jídelníčku, právě kvůli přibývání na váze.
my krmíme k masu vařený oves.vločky,pár minut necham namočený,pak 10 min povařim a krmim,pesan to miluje