Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.90.128
www.pejsek.cz o nejhezčího pejska..... třeba toho mého Jmenuje se B . . Ale bu´dme objektivní
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.123.110
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
www.pejsek.cz o nejhezčího pejska..... třeba toho mého Jmenuje se B . . Ale bu´dme objektivní
Prosim, s tim jdi nekam
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.90.128
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Prosim, s tim jdi nekam
Proč? Nějakej problem? Když nechceš, tak nemusíš...
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.153.131
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
www.pejsek.cz o nejhezčího pejska..... třeba toho mého Jmenuje se B . . Ale bu´dme objektivní
Pro každého je jeho pejsek ten nejhezčí!
Berny
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.90.128
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Pro každého je jeho pejsek ten nejhezčí!
Berny
To je fakt., souhlasim.Právě z toho důvodu nepíšu: Hlasujte pro mého Baga. To B . . měl být pokus o vtip