Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Mezinárodní výstava psů v Rokycanech
Sdílet:

Mezinárodní výstava psů v Rokycanech

Českomoravská kynologická federace (ČKF), člen mezinárodní kynologické organizace UCI, uspořádala 17. dubna 2004 v Rokycanech již 8. mezinárodní výs...

Českomoravská kynologická federace (ČKF), člen mezinárodní kynologické organizace UCI, uspořádala 17. dubna 2004 v Rokycanech již 8. mezinárodní výstavu psů všech plemen. V kruzích posuzovali paní Řapková, pan Martínek, pan Hrkal a pan Dengel z Německa.
Účast vystavovatelů byla hojná a k vidění byly desítky psích plemen. Výstavy se také zúčastnila česká národní plemena uznaná UCI – Československý vlčák, Pražský krysařík i méně známý Turský harlekýn.
Nejhezčím psem výstavy se stal pes Kavkazský ovčák Ben u Zeleného Háje, narozený 3. 3. 2001, z chovu paní Plichtové. Druhým nejhezčím psem se stal pes Československý vlčák Eros Křivoklátský Atos, narozený 29. 10. 2000, z chovu paní Tláskalové. Titul třetího nejhezčího psa výstavy získal pes Bengle Gala Mustang, narozený 5. 3. 2003, z chovu pana Holovitze z Rakouska.

Součástí této kynologické akce je již tradičně memoriál Karla Řapka. Vítězem tohoto memoriálu se letos stal pes plemene Bobtail Dominik Liberecký Chlupáč, narozený 4. 7. 2001, chovatelky paní Hájkové, která tím získala i putovní pohár.
Další výstavu pořádá Českomoravská kynologická federace 11. 9. 2004 v Lounech. Přihlášky si lze vyžádat na adrese ČKF, Nová Huť 45, 337 01 Rokycany, tel.: 371 724 464. Srdečně jsou zváni všichni příznivci a obdivovatelé pejsků!
Autor textu: Ing. Světlana Zvěřinová
Autor fotografií zdroj: Ing. Světlana Zvěřinová
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru