Jméno pro kocourka

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Panči

11.9.2015 17:33
Panči

XXX.XXX.130.251

Dobrý den, poradíte originální jméno pro kocourka? Díky moc

11.9.2015 19:17
mesič

XXX.XXX.174.1

Panči napsal(a):
Dobrý den, poradíte originální jméno pro kocourka? Díky moc

Za prvé tleskám, že chcete originální jméno, já tvrdím, že dětem se mají dávat normální jména a tím nemyslím Karel a Anička (omlouvám se oběma, není to myšleno zle ), ale pak si člověk s hodně extravagantním jménem fakt užije hlavně v dětství.
Ale pro zvířátka je podle mě super dávat bláznivý jména, jim se spolužáci smát nebudou . Kamarádka má psa kardana a morčata Nugetku a Makronku smajlík
Náš pes je Sam, když zlobí tak Samuel, kocour je Qventin, postupně jsem o něm začla s přítelem mluvit jako o Qventoslavovi a pak o Slávkovi, takže na svým záchodě má destičku s SPZ nápisem "Slávek", ale jemu říkáme pořád Qvenťo, na to slyší.
Asi bych zkusila mrknout na kalendáře psích nebo kočičích jmen. Máte už nějaký tip?

11.9.2015 19:26
joanne.s

XXX.XXX.61.250

Gizmo

Uživatel s deaktivovaným účtem

11.9.2015 19:45
Uživatel s deaktivovaným účtem

Mě by se líbil Herbert nebo Cherubín. Teď se dívám, zda má Cherubín nějaký význam. Má, je to andělská bytost

11.9.2015 20:30
mesič

XXX.XXX.174.1

Napadl mě Čiko nebo Monty.

milan78

11.9.2015 21:50
milan78

XXX.XXX.194.50

My máme Ťamana, říkáme mu Ťamik

Panči

11.9.2015 22:15
Panči

XXX.XXX.130.251

Jé supr jména, můj pejsek se taky jmenoval Sám, bohužel někdo ho otrávil , ryba je Evžen, myš Mischel (říkáme jí Miší), křečci Piškot a Rozinka a Čmoud je už taky v nebi, kocour Fabrizio, (už se tak jmenoval mi mu říkáme Fabián) a pes se jmenuje Jamal, bohužel v bytě ho mít nemůžeme stará se babička. Na originální jména si opravdu potrpíme

11.9.2015 23:17
saty

XXX.XXX.209.205

Máme doma Ferdinanda (Fredie), Půlnoc, Bellušku, Amálku, Hysterku, Sofii, -kočky
Tequilu, Rozarku, Bublinku, Angie, Kordelii, -psi
Kulišek, Žanda, -papoušci žako
Bety-Karel, Korunka - rybičky
Bambule- agama vousata
Alice- králík
Hector a šmudla - Roboticke vysavače

to spíš přidávám jen pro pobavení a inspiraci ze i takhle to jde a porad si to pamatuju

13.9.2015 04:33
fikovnice

XXX.XXX.240.1

mesič napsal(a):
Za prvé tleskám, že chcete originální jméno, já tvrdím, že dětem se mají dávat normální jména a tím nemyslím Karel a Anička (omlouvám se oběma, není to myšleno zle ), ale pak si člověk s hodně extravagantním jménem fakt užije hlavně v dětství.
Ale pro zvířátka je podle mě super dávat bláznivý jména, jim se spolužáci smát nebudou . Kamarádka má psa kardana a morčata Nugetku a Makronku smajlík
Náš pes je Sam, když zlobí tak Samuel, kocour je Qventin, postupně jsem o něm začla s přítelem mluvit jako o Qventoslavovi a pak o Slávkovi, takže na svým záchodě má destičku s SPZ nápisem "Slávek", ale jemu říkáme pořád Qvenťo, na to slyší.
Asi bych zkusila mrknout na kalendáře psích nebo kočičích jmen. Máte už nějaký tip?

Také jsem hledala a posléze našla jméno pro mého staršího kocoura v kalendáři zvířecích jmen!

13.9.2015 04:34
fikovnice

XXX.XXX.240.1

mesič napsal(a):
Napadl mě Čiko nebo Monty.

Jéé, a Čiko měl být můj mladší kocour, pak jsem změnila názor a jméno.

13.9.2015 04:37
fikovnice

XXX.XXX.240.1

saty napsal(a):
Máme doma Ferdinanda (Fredie), Půlnoc, Bellušku, Amálku, Hysterku, Sofii, -kočky
Tequilu, Rozarku, Bublinku, Angie, Kordelii, -psi
Kulišek, Žanda, -papoušci žako
Bety-Karel, Korunka - rybičky
Bambule- agama vousata
Alice- králík
Hector a šmudla - Roboticke vysavače

to spíš přidávám jen pro pobavení a inspiraci ze i takhle to jde a porad si to pamatuju

"Hector a šmudla - Roboticke vysavače"
A jak máte psa Tequilu, tak moje kámoška - barmanka mě nutila pojmenovat mladšího kocoura Campari, protože je to moje oblíbené pití!

13.9.2015 04:39
fikovnice

XXX.XXX.240.1

A ještě dodám: celý život jsem si přála mít psa či kocoura jménem Bubo. Podařilo se mi to až s tím posledním, který ve věku asi 12let umřel na selhání ledvin. Strašně moc jsem jej milovala, prožil se mnou dost kritické chvíle mého života a vždy mě držel nad vodou.

13.9.2015 09:12
saty

XXX.XXX.10.1

fikovnice napsal(a):
"Hector a šmudla - Roboticke vysavače"
A jak máte psa Tequilu, tak moje kámoška - barmanka mě nutila pojmenovat mladšího kocoura Campari, protože je to moje oblíbené pití!

Tequilu jsem nepojmenovávala já ale mladší brácha a je to podle detektivky Tequila a Bonety, ale že bych pojmenovávala zvířátka podle pití... že by medovina to asi ne.

Panči

13.9.2015 11:15
Panči

XXX.XXX.130.121

Napadlo mě Simba (lev v pohádce) nebo Ozzy?

13.9.2015 11:28
fikovnice

XXX.XXX.240.1

Panči napsal(a):
Napadlo mě Simba (lev v pohádce) nebo Ozzy?

Když budete mít Ozzyho, tak už nebudete mít originál ! V Brně v zahrádkářské kolonii se promenáduje kocour Ozzy řečený Ozzin !

13.9.2015 11:30
fikovnice

XXX.XXX.240.1

saty napsal(a):
Tequilu jsem nepojmenovávala já ale mladší brácha a je to podle detektivky Tequila a Bonety, ale že bych pojmenovávala zvířátka podle pití... že by medovina to asi ne.

Právě ta moje kámoška-barmanka má kolem osmi koček a má myslím i Jacka Danielse, možná i Johnnyho Walkera, apod.

13.9.2015 12:30
saty

XXX.XXX.10.1

fikovnice napsal(a):
Právě ta moje kámoška-barmanka má kolem osmi koček a má myslím i Jacka Danielse, možná i Johnnyho Walkera, apod.

To znám od kamarádky ta má zase potkanky pojmenované podle značek cigaret.

13.9.2015 18:15
mesič

XXX.XXX.174.1

Hector je skvělej! Já chtěla kočičku Phoebee - nebo jak se to píše, ale četlo by se to Fíbí a pak - zas nevím jak to napsat... čte se Bríseovna to je z Tróje jako Hector

13.9.2015 19:04
fikovnice

XXX.XXX.240.1

mesič napsal(a):
Hector je skvělej! Já chtěla kočičku Phoebee - nebo jak se to píše, ale četlo by se to Fíbí a pak - zas nevím jak to napsat... čte se Bríseovna to je z Tróje jako Hector

Jéé, Fíbí je rhodéský ridgeback ze sousedního paneláku. Ale též nevím jak se píše... .

14.9.2015 09:35
Janaaa

XXX.XXX.255.138

My máme Samíčka ale většinou se mu říká Šamí, Šaminý...začala s tím naše malá a už mu to zůstalosmajlík

Přidejte reakci

Přidat smajlík