Rychlé dýchání po porodu

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Kačkas

25.6.2016 16:10
Kačkas

XXX.XXX.42.163

Dobrý den,
potřebovala bych poradit. Naše kočička včera kolem desáté začala rodit a konec celého porodu byl cca v jednu ráno. Všechno bylo v naprostém pořádku.
Teď se ale chová divně. Od koťat odchází a stále chce být se mnou. Také zrychleně dýchá. Mám strach, jestli to nemůže znamenat nějaký problém.
Předem děkuji za rady.

25.6.2016 16:12
bodlinka

XXX.XXX.27.102

Kačkas napsal(a):
Dobrý den,
potřebovala bych poradit. Naše kočička včera kolem desáté začala rodit a konec celého porodu byl cca v jednu ráno. Všechno bylo v naprostém pořádku.
Teď se ale chová divně. Od koťat odchází a stále chce být se mnou. Také zrychleně dýchá. Mám strach, jestli to nemůže znamenat nějaký problém.
Předem děkuji za rady.

Ano, může to znamenat problém.

chce to veterináře, přes internet jí nikdo nevyšetří.

25.6.2016 18:27
lavacca

XXX.XXX.164.49

Kačkas napsal(a):
Dobrý den,
Předem děkuji za rady.

Může to být nějaký problém (odešly např. všechny placenty ?), ale může to být jen změnou počasí ? Kontrolou u veterináře rozhodně nic nezkazíte.

Kačkas

25.6.2016 20:58
Kačkas

XXX.XXX.42.163

Děkuji Vám za odpovědi. Číča je i s koťátky u veterináře a čeká ji operace. Byl to zánět dělohy.

25.6.2016 22:32
lavacca

XXX.XXX.164.49

Kačkas napsal(a):
Děkuji Vám za odpovědi. Číča je i s koťátky u veterináře a čeká ji operace. Byl to zánět dělohy.

A jejej, tak to je mi líto. Držím palečky, ať je maminka brzy fit a o mimča se v pohodě stará.

Sherly

12.5.2019 18:07
Sherly

XXX.XXX.107.73

Dobrý den,
včera nám porodila kočička 4 koťátka a všechny jsou v pořádku, ale ona strasne rychle dýchá a ja nevim jestli je to den po porodu normální, a nebo je něco špatně. Jinak je všechno v pořádku. Máme zajít k veterináři, a nebo se to uklidní?
Předem děkuji :-)

Přidejte reakci

Přidat smajlík