Pohlaví třech koťat, nejsem si jistá

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

PavlaH

15.5.2017 21:13
PavlaH

XXX.XXX.209.213

Zdravím, prosím o kontrolu. Myslím si že to jsou samí kocourci, ale teď když koukám na fotku tak u č.2. si nejsem jistá, ale ve skutečnosti se mě zdají všichni stejní... ono bylo docela složitý to nějak vyfotit, když se pořád vrtí, tak se omlouvám za kvalitu :-D
Narozená jsou večer 8.5.2017.
Kdy je možné nechat kastrovat kočku (jejich maminu), až dokojí?

Uživatel s deaktivovaným účtem

15.5.2017 21:27
Uživatel s deaktivovaným účtem

Myslím si též, že to jsou tři kluci, ale naživo se mi to poznává lépe než z mázlé fotky

kastrujte ve chvíli, kdy koťata vydrží den bez matky. čekat až dokojí totiž může znamenat, že kočka už v té době bude zase vysokobřezí.

16.5.2017 20:42
Machyska

XXX.XXX.252.23

Jo, jo, to budou kluci, jako buci

Naši kočičku jsme kastrovali, když měla mimina šest týdnů a to už byla maminka po dalším mrouskání.
Vše bez problémů, koťátka jsme dokrmovali a bez maminky vydržela bez nejmenších problémů. Ráno jsme ji odvezli na kastraci, celou noc prospala u nás v ložnici a koťátka v pokojíku. Další ráno vstala, došla ke koťatům a hned kojila, vypadalo to tak, že žádná kastrace ani nebyla. Nesla to nejlépe ze všech našich kočiček.

17.5.2017 07:18
lavacca

XXX.XXX.187.6

Krásní tři kocourci. Všichni mají jasně viditelné malé kuličky. ;)

Jinak kastrace idealne kolem 6.týdne od porodu, to uz budou vic jist pevnou stravu a odluka nebude problem.

PavlaH

17.5.2017 14:43
PavlaH

XXX.XXX.209.99

Všem moc děkuju smajlík

Přidejte reakci

Přidat smajlík