Dobrý den, naše kočka by měla tenhle týden porodit klidně i dneska. Je mi 12 a myslím si že má kočka asi problém porodit. Od dnešního rána ji z pochvy vytéká červený jakoby "sliz",zatím nemá žádné stahy.Je hodně neklidná, hledá si místo a břicho má jakoby spadené dolů. Já jsem mamce říkala ať radši zavolá veterinářce protože to nevypadá dobře. Prosím poraďte mi.
JessiKeysi
napsal(a):
Děkuji, já se snažím abych se o moje zvířata starala co nejlíp to jde a chci se vyučit na obor kynologie. Jinak hodně jsem mamku přemlouvala a nakonec se to povedlo tak tam zavolala. Veterinářka řekla že jestli v noci neporodi tak máme ráno přijet a že udělají sono a uvidí se co dál.
Držím pěsti, ať vše dopadne OK a dej pak vědět.
lesnížínka
napsal(a):
Tak pokud si kočka tohle místo vybrala, já bych nezasahovala, kočky to zbytečně stresuje. Několikrát jsme se pokusili přestěhovat koťata a nakonec je odnosila na půdu tam, kam se nikdo nedostal.
Koťata se nemusí nikam přendavat, stačí aby byl krytý pelíšek k dispozici a na vyhovujícím místě.