Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Steff

1.9.2020 13:39
Steff

XXX.XXX.121.3

Dobrý den, máme takový problém.
Náš pejsek (4 měsíce) nechce už od 2 měsíců co ho máme vykonávat potřebu venku na procházce. Je schopný to držet i 4 hodiny a po návratu domů hned za brankou spustí vodopád... To samé s velkou potřebou, tu nám venku udělal jen párkrát když už opravdu nemohl vydržet. Vždycky jsme ho za to moc pochválili, dali odměnu, ale pořád e

1.9.2020 14:03
juhaj

XXX.XXX.164.121

Moje fenka to dělala taky, předchozí myslím ne. Bylo mi řečeno, že přetrvává u malých štěňat instinkt neupozorňovat na sebe po okolí a konat potřebu jen v blízkosti domova. Fenku to do pátého měsíce přešlo a n8jak jí netrápí vykonání potřeby, kde zrovna jsme.

Steff

1.9.2020 14:12
Steff

XXX.XXX.121.3

Useklo se mi to 😅
Pořád ten problém má. Nevíte jak bychom ho to mohli naučit?
Snažíme se chodit ven opravdu často a na co nejdéle, ale když on to je schopný držet i 4 hodiny tak je to těžké být s ním pryč celý den 🙄
Děkuji za rady.

1.9.2020 14:19
juhaj

XXX.XXX.164.121

No, pokud je pravda, jak mi bylo řečeno, že je to instinktivní chování, tak s tím moc asi nenaděláte, ale jak píšu, do pátého měsíce to u nás zmizelo samo.

Steff

1.9.2020 14:40
Steff

XXX.XXX.121.3

Tak budeme doufat že se to časem změní...

Uživatel s deaktivovaným účtem

1.9.2020 17:56
Uživatel s deaktivovaným účtem

Steff napsal(a):
Tak budeme doufat že se to časem změní...

Jestli je to pes, změní se to nejdéle, až začne zvedat nohu. Pak bude mít touhu dát všem psům najevo, že tudy šel.

Přidejte reakci

Přidat smajlík