Shihtzu
Prodám Shi-tzu - Ponúkam k odberu šteňa fenku s PP . Vek 3 mesiace, farba z...
1600 EURCooper28
XXX.XXX.134.151
Dobrý den, mohl by mi, prosím, někdo doporučit kvalitní granule pro Shih-tzu, 8let. Donedávna jsme dávali Ontario lamb & rice, ale nějak mu přestali chutnat, teď má ruf ruf jehněčí s pohankou, ale nejsem si jistá, zda jsou kvalitní. Vím, ze zrejme Ontario také nebyly buh vi co, ale mel tuto značku od štěňátka :/ a vse bylo ok a bohužel jsem myslela, ze jsou “lepší”. Jelikož se v tom vubec nevyznám, byla bych rada za doporučení nějaké kvalitní značky/řady. Děkuji!