Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Erik1476

28.5.2026 04:44
Erik1476

XXX.XXX.177.251

Zdravim, včera jsem nechal kastrovat fenu, její rána po kastraci a stehy se mi moc nelíbí, příjde mi, že to je špatně zašité, nebo něco neni v poradku. Posilam fotku a moc prosim o radu

Přidejte reakci

Přidat smajlík