Německý ovčák - štěňata s PP
Prodám Německého ovčáka - Nabízím k prodeji tmavě vlkošedá a čeločerná štěň...
DohodouClark21
XXX.XXX.1.132
Dobrý den, zajímalo by mě jaký je váš názor na krmení granulemi Primordial. Krmím s nimi NO několik let. Nyní má 7 let, je sám o sobě dost aktivní. Chodíme téměř denně procházky, občas běháme, celodenně na zahradě. Jsou to jediné granulky, na kterých ni pejsek konečně nabral a zmohutněl… vždy byl šíleně pažravý a tady na těch granulích se to o dost zlepšilo.
Přesto mi nedávno řekl známý že by vůbec můj pes neměl granule (z důvodu vysokých tuků a malé aktivity psa - dle něj).
Názor někoho kdo s nimi krmí ideálně starší NO? Případně jsem našla od stejného výrobce alternativu od značky Vivere. Má někdo zkušenost?