Humor léčí a uzdravuje - vtipy na téma koronavirus

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
16.3.2020 08:07
Hluchavka

XXX.XXX.11.19

podělte se, smích zlepšuje obranyschopnost organismu

16.3.2020 09:28
Flyai

XXX.XXX.112.8

Koronavirus jsou jako těstoviny, vzniklo to v Číně, ale Itálie to rozšířila

16.3.2020 23:18
rapotacka11

XXX.XXX.212.34

https://www.facebook.com/susmevomkraca/photos/a.240391590585/10157909316340586/?type=3&theater

Vůbec se doma v karanténě nenudím.
Jen by mě zajímalo, proč je v rýži z Penny jen 2854ks zrníček
a z Lidlu 3084?
("půjčeno" z FB)

17.3.2020 12:49
fikovnice

XXX.XXX.135.251

100000 lidí má koronavirus a celej svět chce hned nosit roušky, ale 40 mil. lidí má HIV a nikdo nechce nosit kondom!

17.3.2020 16:53
balu

XXX.XXX.166.158

fikovnice napsal(a):
100000 lidí má koronavirus a celej svět chce hned nosit roušky, ale 40 mil. lidí má HIV a nikdo nechce nosit kondom!

Tohle není vtip, tohle je smutné.

17.3.2020 17:40
fikovnice

XXX.XXX.135.251

balu napsal(a):
Tohle není vtip, tohle je smutné.

No ano, je to smutné a pravdivé. Já tomu říkávám buď černý humor nebo tragikomedie...

17.3.2020 18:48
lupus4

XXX.XXX.205.61

nouzové řešení pro ty, co neumí šít

17.3.2020 18:51
GAELLE

XXX.XXX.55.67

lupus4 napsal(a):
nouzové řešení pro ty, co neumí šít

17.3.2020 19:07
Hluchavka

XXX.XXX.11.120

V posledních dnech je velmi snadné stát se hrdinou a zachránit někomu život. Stačí zůstat doma na gauči a sledovat několik dní televizní serály.

17.3.2020 19:16
balu

XXX.XXX.166.158

Hluchavka napsal(a):
a ještě jeden

17.3.2020 20:18
Gerhild

XXX.XXX.149.105

Ne že by snad byla karanténa nudná a lezla mi na mozek, to vůbec ne, ale - netušíte někdo, proč je v rýži z Lidlu 2778 zrníček a v té z Kauflandu 3168?
Edit: pardon, nevšimla jsem si, že už to tu visí :)

17.3.2020 20:23
Huskyjanina

XXX.XXX.252.62

Tak tenhle mě dostal

Chuck Norris chytil koronavirus!.... Ale pak ho pustil, protože mu ho bylo líto.

17.3.2020 20:23
Gerhild

XXX.XXX.149.105

Tak aspoň tenhle:
"Vážení občané, nepropadejte panice! To, čeho jste svědky v ulicích, není zombie apokalypsa, ale přirozená krása žen a dívek, které si už nemohou nechat nabarvit a vyfoukat vlasy, vyčistit pleť, upravit nehty a udělat depilaci..."

17.3.2020 20:28
Gerhild

XXX.XXX.149.105

Hmmmm...
Tom Hanks přežil roky na pustém ostrově...
Zachránil vojína Ryana z pekla druhé světové...
Žil rok na vlastní pěst na letišti...
Vyvázl z únosu somálskými piráty...
Přežil Apollo 13...
Přistál s Boeingem na řece Hudson...
Vyvázl z Vietnamu a zachránil poručíka Dana...
...takže jestli toho chlapa schvátil koronavirus, jsme všichni v ha.jzlu.

17.3.2020 20:54
chameleonHugo

XXX.XXX.143.228

Gerhild napsal(a):
Tak aspoň tenhle:
"Vážení občané, nepropadejte panice! To, čeho jste svědky v ulicích, není zombie apokalypsa, ale přirozená krása žen a dívek, které si už nemohou nechat nabarvit a vyfoukat vlasy, vyčistit pleť, upravit nehty a udělat depilaci..."

...tak ten dostal mně.....

19.3.2020 10:14
fikovnice

XXX.XXX.135.179

lupus4 napsal(a):

19.3.2020 10:41
impact

XXX.XXX.56.136

KORONA apocalypsa

1.den - všichni se tomu smějeme
5.den - asi to nebude taková pr del jak jsme si mysleli
8.den - to ne hospody jen do 20:00
10.den - hospody jsou zavřené bůh s námi
11.den - zavřeli i solárka, nehty , fitka (moje žena šílí)
13.den - už šílíme oba ja chci do hospody ona na nehty
19.den - ráno jsem se probudil vedle chlapa co tvrdí že je moje žena
25.den - moje žena Petra zmizela ale Petr taky není špatnej zvykáme si na sebe

SITUACE ZA MĚSÍC:

Ráno vás probouzí jarní paprsek, který prosvítá zatlučeným oknem.

Mouku kupují už i alergici na lepek.

Kvůli celkovému nedostatku potravin se pejkaři rozhodli ke konzumaci svých domácích mazlíčků pod heslem "Haf, troubu žhaf"

Začínají vznikat pochoutky jako štěkáčky, psíčková, smažený psír, psojová omáčka, kokršpanělský ptáček, psekaná, psoté, psushi, vanilkový pudling, hafburger nebo čivavčiči. To vše je zapíjeno vychlazenou Coca Colií.

Ministr zdravotnictví je již popáté ponížen svým vůdcem. Stále nesebral zbytky důstojnosti a neflusl mu do ksichtu se slovy - "Včera jsem se vykousl s kur evsky infikovanou Italkou, užij si koronu, já končím".

Na stromě uvízlo vystrašené koťátko. Odvážní hasiči jej sundali ze stromu a ugrilovali na kapotě auta.

Zoologické zahrady hlásí - Tady už není nic k vidění.

Kvůli karanténě dochází k ponorkám, které vedou k rodinným hádkám, které vedou ke kuchyňským nožům v zádech

Uklízení pohovky a náhodný nález brambůrku s příchutí, která se 10 let nevyrábí, se jeví jako objev Archy Úmluvy.

Kardinál Duka ohlásil, že jde o boží trest za homosexualitu. Zároveň vyzývá věřící - jezte poskrovnu, potravin je málo. Vzápětí umírá na dnu.

Lidé začínají rabovat. Vše došlo do bizarního stádia - organizovaná skupina amišů vykrádá Datart.

Sex a Netflix se stávají jedinou výplní každodenního života

Halina Pawlowská zhubla 230 kilo, konečně projde Vítězným obloukem.

19.3.2020 12:12
RozaTonda-mopsi

XXX.XXX.46.53

impact napsal(a):
KORONA apocalypsa

SITUACE ZA MĚSÍC:

Kvůli celkovému nedostatku potravin se pejkaři rozhodli ke konzumaci svých domácích mazlíčků pod heslem "Haf, troubu žhaf"

Začínají vznikat pochoutky jako štěkáčky, psíčková, smažený psír, psojová omáčka, kokršpanělský ptáček, psekaná, psoté, psushi, vanilkový pudling, hafburger nebo čivavčiči. To vše je zapíjeno vychlazenou Coca Colií.

Ministr zdravotnictví je již popáté ponížen svým vůdcem. Stále nesebral zbytky důstojnosti a neflusl mu do ksichtu se slovy - "Včera jsem se vykousl s kur evsky infikovanou Italkou, užij si koronu, já končím".

Na stromě uvízlo vystrašené koťátko. Odvážní hasiči jej sundali ze stromu a ugrilovali na kapotě auta.

Kvůli karanténě dochází k ponorkám, které vedou k rodinným hádkám, které vedou ke kuchyňským nožům v zádech

Uklízení pohovky a náhodný nález brambůrku s příchutí, která se 10 let nevyrábí, se jeví jako objev Archy Úmluvy.

Kardinál Duka ohlásil, že jde o boží trest za homosexualitu. Zároveň vyzývá věřící - jezte poskrovnu, potravin je málo. Vzápětí umírá na dnu.

Lidé začínají rabovat. Vše došlo do bizarního stádia - organizovaná skupina amišů vykrádá Datart.

Fakt super, děkuji 👍 😊

19.3.2020 12:19
fikovnice

XXX.XXX.134.179

impact napsal(a):
KORONA apocalypsa

SITUACE ZA MĚSÍC:

Tak i při bolesti zubu jsem se takto dobře dlouho nepobavila a nenasmála!

19.3.2020 12:23
fikovnice

XXX.XXX.134.179

impact napsal(a):
KORONA apocalypsa

SITUACE ZA MĚSÍC:

Ještě je potřeba ale vymyslet nějaká kočičí jídla: čevavčičí, pečeně po bengálsku, britský steak, atp.

19.3.2020 12:25
fikovnice

XXX.XXX.134.179

impact napsal(a):
KORONA apocalypsa

SITUACE ZA MĚSÍC:

Prej: "Moje žena Petra zmizela. Petr taky není špatnej, zvykáme si na sebe!"

19.3.2020 12:26
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.32.48

fikovnice napsal(a):
Ještě je potřeba ale vymyslet nějaká kočičí jídla: čevavčičí, pečeně po bengálsku, britský steak, atp.

No, jestli zavřou jatka, tak to naši zrzci vezmou v opačném gardu - začnou se nejdřív ztrácet zvířata, a pak lidi... 🤫

19.3.2020 12:28
fikovnice

XXX.XXX.134.179

Ale psí výběr jídel bude širší, zapomnělo se např. na dalmatinské čufty!

19.3.2020 12:29
fikovnice

XXX.XXX.134.179

Inspektor Pišišvor napsal(a):
No, jestli zavřou jatka, tak to naši zrzci vezmou v opačném gardu - začnou se nejdřív ztrácet zvířata, a pak lidi... 🤫

Já to tak nějak myslela...

19.3.2020 12:39
TyVed

XXX.XXX.30.250

Jojo, já už taky plánuju, že objednám ještě na poslední chvíli hodně tablet na odčervení a vždycky večer za tmy otevřu branku směrem k lesu a řeknu: Až se napapáte, tak zase hezky přijďte

19.3.2020 14:41
impact

XXX.XXX.195.92

fikovnice napsal(a):

Tak i při bolesti zubu jsem se takto dobře dlouho nepobavila a nenasmála!

Jsem ráda, že jsem tolika lidem zvedla náladu.

Imho já mám zas kotník staženej z kůže, co máte z toho.

19.3.2020 15:53
Gerhild

XXX.XXX.149.105

fikovnice napsal(a):
Ale psí výběr jídel bude širší, zapomnělo se např. na dalmatinské čufty!

Specialitami naší domácnosti budou chodské koláče a mourkové kosti.

19.3.2020 20:31
arosek

XXX.XXX.60.11

Jeden aktualni :

V 10:30 přijde stařeček do obchodu a říká: "Dobrý den, jedny Startky prosím."
Prodavačka: "A 65 už Vám bylo?"

19.3.2020 21:00
Tuvalu

XXX.XXX.173.3

Jestli domácí výuka potrvá ještě nějakou dobu rodiče vymyslí lék rychleji než vědci.

19.3.2020 21:26
saola

XXX.XXX.31.142

Některé učitelky jsou při zadávání úkolů při současném domácím samostudiu docela vynalézavé:
Kolegyně se dnes radostně pochlubila, že její malý syn dostal od paní učitelky za úkol mamince uvařit sám kávu, a zatímco ji pila, samostatně vyluxovat pokoj a ona ho při tom natáčela na video, které pak spolu poslali paní učitelce.
Od ostatních maminek padly hned další návrhy - žehlení, praní a základy vaření.

Odpoledne synek volal mamce do práce, ať mu poradí, že zametá trávník a jak z něj dostat hobliny a piliny.

Možná to s dětmi během karantény nebude až tak ztracené

19.3.2020 22:56
Hluchavka

XXX.XXX.11.228

pravda je, že jediná věc, která mě na současné situaci přijde skutečně úsměvná, je představa, jak zastánci takové té volné výchovy, si svá dítka užívají celých 24hod. denně.

19.3.2020 23:07
lesnížínka

XXX.XXX.148.5

Hluchavka napsal(a):
pravda je, že jediná věc, která mě na současné situaci přijde skutečně úsměvná, je představa, jak zastánci takové té volné výchovy, si svá dítka užívají celých 24hod. denně.

Nóó, řeknu vám. Děcka dostala domácí úkoly a za dva dny volali učiteli rodičové, jestli se nezbláznil, žeuž tak neví co s nima celý den a ještě se s nima budou muset učit?!? Však jo, proto se to dělá ne?

20.3.2020 09:12
kometa

XXX.XXX.224.101

saola napsal(a):
Některé učitelky jsou při zadávání úkolů při současném domácím samostudiu docela vynalézavé:
Kolegyně se dnes radostně pochlubila, že její malý syn dostal od paní učitelky za úkol mamince uvařit sám kávu, a zatímco ji pila, samostatně vyluxovat pokoj a ona ho při tom natáčela na video, které pak spolu poslali paní učitelce.
Od ostatních maminek padly hned další návrhy - žehlení, praní a základy vaření.

Odpoledne synek volal mamce do práce, ať mu poradí, že zametá trávník a jak z něj dostat hobliny a piliny.

Možná to s dětmi během karantény nebude až tak ztracené

A to je dobrý! Třeba ubyde mamánků. Paní učitelce tleskám.

20.3.2020 09:16
kometa

XXX.XXX.224.101

lesnížínka napsal(a):
Nóó, řeknu vám. Děcka dostala domácí úkoly a za dva dny volali učiteli rodičové, jestli se nezbláznil, žeuž tak neví co s nima celý den a ještě se s nima budou muset učit?!? Však jo, proto se to dělá ne?

No a takových rozjívenců má učitel ve třídě třeba 30. Třeba se na ně (na nás - taky jsem učitelka, ale na střední škole, uznávám, je to snažší) začne veřejnost dívat jinak.

20.3.2020 10:16
lesnížínka

XXX.XXX.148.5

kometa napsal(a):
No a takových rozjívenců má učitel ve třídě třeba 30. Třeba se na ně (na nás - taky jsem učitelka, ale na střední škole, uznávám, je to snažší) začne veřejnost dívat jinak.

Veřejnost se dívá, ale nejspíš jen ta bezdětná protože děti jsou teď přece nedotknutelné. Jedno takové nám projelo před týdnem na motorce plotem a další generaci jsem viděla dnes a potěš koště. Nemůžu si pomoct, ale dobrá polovina předškoláků se chová jak ma.oři a rodiče nijak nereagují, jen se usmívají...ne, mě to hlava nebere.

20.3.2020 10:41
impact

XXX.XXX.56.136

K těm učitelům.. Přidám sem ještě něco. Je to spíše na zamyšlení..

Lidstvo dostalo přesně takovou chorobu, jakou potřebovalo...

Přestávali jsme si vážit zdraví a proto jsme dostali takovou chorobu, abychom si uvědomili, že na něm úplne nejvíc záleží.. 😔🤒

Přestávali jsme si vážit přírody a proto jsme dostali takovou chorobu, aby byl pobyt v ní pro nás tak vzácný..🏞️🏔️🏝️

Přestávali jsme umět fungovat v rodinách a proto nás tato choroba zavřela do našich domovů, abychom se jako rodina opět naučili fungovat..👨‍👩‍👧‍👦

Přestávali jsme si vážit starých a nemocných a proto jsme dostali tuhle chorobu, abychom si připomněli, jak jsou zranitelní..🧓👴

Přestávali jsme si vážit zdravotníků a lekárníků a proto jsme dostali tuhle chorobu, abychom zjistili, jak jsou nepostradatelní..👩‍⚕️

Přestávali jsme mít úctu vůči učitelům a proto nám tato choroba zavřela školy, aby si to rodiče mohli sami vyzkoušet..🤓

Mysleli jsme, že si můžeme koupit všechno, být kdekoli a s kýmkoli chceme a proto jsme dostali takovou chorobu, abychom si uvědomili, že to vše není samozřejmost ..🤑

Náš volný čas jsme trávili v nákupních centrech, proto nám je tato choroba zavřela, abychom pochopili, že štěstí si nemůžeme koupit..💶

Zaměřovali jsme hodně pozornosti na náš vzhled a porovnávali se, proto nám tato choroba zakryla tváře, abychom pochopili, že tam netkví naše krása..😷

Mysleli jsme si, že jsme páni na téhle zemi a proto jsme dostali tuto chorobu, aby nás něco tak miniaturní, že ani není vidět, dokázalo zkrotit, dát nám příručku a trochu pokory.. 🌏🌍🌎

Tato choroba nám hodně bere, ale zároveň nám dává možnost se toho tak strašně moc naučit a pochopit co je v životě nejdůležitější.

Dostali jsme chorobu ušitou na míru..

Asi jsme ji jako lidstvo opravdu potřebovali.. 🙏

20.3.2020 11:05
fikovnice

XXX.XXX.134.227

impact napsal(a):
Jsem ráda, že jsem tolika lidem zvedla náladu.

Imho já mám zas kotník staženej z kůže, co máte z toho.

Jj, mě jste pobavila fakt suprově!
Mám periodontitidu - zánět okostice - bolest fakt strašná...a stejně jsem se chechtala nahlas, až všechny tři kočky na mě čučely, co jako blbnu!

20.3.2020 11:07
fikovnice

XXX.XXX.134.227

impact napsal(a):
K těm učitelům.. Přidám sem ještě něco. Je to spíše na zamyšlení..

Lidstvo dostalo přesně takovou chorobu, jakou potřebovalo...

Přestávali jsme si vážit zdraví a proto jsme dostali takovou chorobu, abychom si uvědomili, že na něm úplne nejvíc záleží.. 😔🤒

Přestávali jsme si vážit přírody a proto jsme dostali takovou chorobu, aby byl pobyt v ní pro nás tak vzácný..🏞️🏔️🏝️

Přestávali jsme umět fungovat v rodinách a proto nás tato choroba zavřela do našich domovů, abychom se jako rodina opět naučili fungovat..👨‍👩‍👧‍👦

Přestávali jsme si vážit starých a nemocných a proto jsme dostali tuhle chorobu, abychom si připomněli, jak jsou zranitelní..🧓👴

Přestávali jsme si vážit zdravotníků a lekárníků a proto jsme dostali tuhle chorobu, abychom zjistili, jak jsou nepostradatelní..👩‍⚕️

Přestávali jsme mít úctu vůči učitelům a proto nám tato choroba zavřela školy, aby si to rodiče mohli sami vyzkoušet..🤓

Mysleli jsme, že si můžeme koupit všechno, být kdekoli a s kýmkoli chceme a proto jsme dostali takovou chorobu, abychom si uvědomili, že to vše není samozřejmost ..🤑

Náš volný čas jsme trávili v nákupních centrech, proto nám je tato choroba zavřela, abychom pochopili, že štěstí si nemůžeme koupit..💶

Zaměřovali jsme hodně pozornosti na náš vzhled a porovnávali se, proto nám tato choroba zakryla tváře, abychom pochopili, že tam netkví naše krása..😷

Mysleli jsme si, že jsme páni na téhle zemi a proto jsme dostali tuto chorobu, aby nás něco tak miniaturní, že ani není vidět, dokázalo zkrotit, dát nám příručku a trochu pokory.. 🌏🌍🌎

Tato choroba nám hodně bere, ale zároveň nám dává možnost se toho tak strašně moc naučit a pochopit co je v životě nejdůležitější.

Dostali jsme chorobu ušitou na míru..

Asi jsme ji jako lidstvo opravdu potřebovali.. 🙏

Další super post. Kde je berete?

20.3.2020 11:09
GAELLE

XXX.XXX.55.67

fikovnice napsal(a):

na fb :)

20.3.2020 12:02
vetřelec

XXX.XXX.36.165

impact:
Dostali jsme tuto chorobu, abychom pochopili, jak se nám v létě zapaří držka..

20.3.2020 12:57
impact

XXX.XXX.195.92

fikovnice napsal(a):

Jak píše Gaelle. Na fejsbuku. Ono když čék marodí tak, že nemůže chodit, tak toho moc neudělá. Takže času na čumění na ptákoviny mám víc než dost.

20.3.2020 14:58
GAELLE

XXX.XXX.55.67

impact napsal(a):
Jak píše Gaelle. Na fejsbuku. Ono když čék marodí tak, že nemůže chodit, tak toho moc neudělá. Takže času na čumění na ptákoviny mám víc než dost.

já čumím i když není karanténa výhoda invalid důchodu a kromě piva v hospodě a jízd vlakem a busem a výletů se toho pro mne mnoho nezměnilo. Je to docela výhoda . akorát mne s*rou ty roušky dokud se může ven je to dobrý. A mohli by aspoň říkat v kterých městech je ta nákaza.........

20.3.2020 15:09
fikovnice

XXX.XXX.135.179

GAELLE napsal(a):
já čumím i když není karanténa výhoda invalid důchodu a kromě piva v hospodě a jízd vlakem a busem a výletů se toho pro mne mnoho nezměnilo. Je to docela výhoda . akorát mne s*rou ty roušky dokud se může ven je to dobrý. A mohli by aspoň říkat v kterých městech je ta nákaza.........

Pavli, na to byla mapka - dávala jsem ji sem. Ale vlastně to tuším byly kraje, a ne města...

20.3.2020 15:44
GAELLE

XXX.XXX.55.67

fikovnice napsal(a):
Pavli, na to byla mapka - dávala jsem ji sem. Ale vlastně to tuším byly kraje, a ne města...

psala jsem ti sz. a ano jsou to jen kraje. V našem městě se ví o 5 lyžařích. zatím. protože se netestuje tak nikdo neví na čem je. Možná ani já nemám jen "obyčejnou" rýmu. Ale nijak mne to nestresuje

20.3.2020 15:56
lesnížínka

XXX.XXX.148.5

fikovnice napsal(a):

Jsou to okresy, alespoň na těch novějších mapkách.

20.3.2020 16:07
GAELLE

XXX.XXX.55.67

lesnížínka napsal(a):
Jsou to okresy, alespoň na těch novějších mapkách.

ok mrknu díky a opatruj se . pohlazení worimu

20.3.2020 16:20
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.34.234

GAELLE napsal(a):
ok mrknu díky a opatruj se . pohlazení worimu

U nás zveřejňují informace o nákazové situaci v obci na úřední desce radnice, takže vím, že ten fujtajbl už dorazil i k nám... 🙄

20.3.2020 17:00
GAELLE

XXX.XXX.55.67

U nás zveřejňují informace o nákazové situaci v obci na úřední desce radnice, takže vím, že ten fujtajbl už dorazil i k nám... 🙄

v našem městě 5 co se ví. na desku mrknu dobrý nápad. díky

20.3.2020 17:53
ir.ma

XXX.XXX.212.57

GAELLE napsal(a):
v našem městě 5 co se ví. na desku mrknu dobrý nápad. díky

Já koukala u nás na webovky a nic moc jsem se o počtu nakažených nedozvěděla. Zato jsem se dozvěděla, jak nakládat s použitými jednorázovými rouškami. Vcelku by mě zajímalo, jestli to tak někdo ve skutečnosti dělá...

❓ Jak nakládat s použitými jednorázovými osobními ochrannými pomůckami? Zde je prosba pracovníků našich Technických služeb:

👉 Použité roušky (či jiné ochranné prostředky) prosím vložte do plastového pytle, ideálně silnějšího, zavažte a povrch pytle dezinfikujte. Pokud použijete tenčí materiál, je potřeba dát dva pytle a dezinfikovat vnější.
👉 Přesvědčte se, že pytle jsou skutečně dobře zavázané. Takto zabezpečený odpad vhoďte pouze a jen do černé popelnice (na směsný komunální odpad).

20.3.2020 18:23
espiro

XXX.XXX.168.102

Doufám, že nenařídí povinné očkování. Fakt nevím, z čeho si spíchnout vakcínu...

(Půjčeno z FB)

20.3.2020 18:30
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.34.234

Majka1810 napsal(a):
Aktuálně 🙂

To mě zabilo! 😂😂😂👍

20.3.2020 19:09
Hluchavka

XXX.XXX.11.228

dnes jsem slyšela hezkej
Nakupuju v Albertu a začalo se mi chtít kýchnout, když jsem si představil, jakou tím způsobím paniku, radši jsem si prdnul.

20.3.2020 19:23
sardullah

XXX.XXX.221.235

Hluchavka napsal(a):
dnes jsem slyšela hezkej
Nakupuju v Albertu a začalo se mi chtít kýchnout, když jsem si představil, jakou tím způsobím paniku, radši jsem si prdnul.

Tak tohle mě teda rozsekalo

20.3.2020 20:01
ir.ma

XXX.XXX.212.57

Domácí úprava roušky pro kojence.

20.3.2020 20:54
lupus4

XXX.XXX.205.61

konečně funkční rouška
a není rouška jako rouška

20.3.2020 21:33
GAELLE

XXX.XXX.55.67

Hluchavka napsal(a):
dnes jsem slyšela hezkej

se tady normálně válím smíchy. a to jsem zrovna nachlazená takže kýchám a smrkám kudy chodím (jen doma a v přírodě - do krámů ani jinam nejdu nejsu de*il)

20.3.2020 22:04
chameleonHugo

XXX.XXX.157.239

...řeklo se že všichni tak všichni....

20.3.2020 22:27
GAELLE

XXX.XXX.55.67

chameleonHugo napsal(a):

vypadá to spíš jak slipy než rouška ale dobrý

20.3.2020 22:36
chameleonHugo

XXX.XXX.157.239

GAELLE napsal(a):
vypadá to spíš jak slipy než rouška ale dobrý

...šila kolegyně v práci, vyřídím....

22.3.2020 11:01
impact

XXX.XXX.56.136

Píšu kámošce. Jak se hned chytla.

22.3.2020 11:32
fikovnice

XXX.XXX.135.11

Hluchavka napsal(a):
dnes jsem slyšela hezkej

22.3.2020 11:33
fikovnice

XXX.XXX.135.11

chameleonHugo napsal(a):

A co na to motýl???

22.3.2020 11:35
fikovnice

XXX.XXX.135.11

chameleonHugo napsal(a):
...šila kolegyně v práci, vyřídím....

Dámy, DÍKY, opět mi tu zvedáte náladu!

22.3.2020 11:36
fikovnice

XXX.XXX.135.11

lupus4 napsal(a):

Pardon, dámy a "Lupusi" DÍKY!

22.3.2020 11:41
fikovnice

XXX.XXX.135.11

impact napsal(a):
Píšu kámošce. Jak se hned chytla.

Chytla bych se možná podobně...pro první okamžik než by mi to docvaklo.

Nicméně v UH nějací de.ilové seděli na zahrádce. Návštěvníci popíjející pivo - de.ilové, ale ještě větší kre.én je provozovatel této kašparády - měl tam ceduli "Zahrádka otevřena. Jídlo s sebou."; a myslel. že obech.ije zákaz . Taky dostali pokutu...

22.3.2020 11:48
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.34.234

fikovnice napsal(a):
Chytla bych se možná podobně...pro první okamžik než by mi to docvaklo.

Nicméně v UH nějací de.ilové seděli na zahrádce. Návštěvníci popíjející pivo - de.ilové, ale ještě větší kre.én je provozovatel této kašparády - měl tam ceduli "Zahrádka otevřena. Jídlo s sebou."; a myslel. že obech.ije zákaz . Taky dostali pokutu...

Však v Hrušovanech u Brna jela taky normálně hospoda - tam je vybrali policajti dokonce 2x, a to byli vevnitř, a ještě měli puštěnou music, na plný 🎱🎱

22.3.2020 11:56
fikovnice

XXX.XXX.135.11

Však v Hrušovanech u Brna jela taky normálně hospoda - tam je vybrali policajti dokonce 2x, a to byli vevnitř, a ještě měli puštěnou music, na plný 🎱🎱

Co na to říct? Asi vypitý mozky...

22.3.2020 12:05
fikovnice

XXX.XXX.135.11

Četla jsem o nějakým státě (možná Maďarsko?), že tam je povinnost, aby lidi v karanténě a nemocní měli toto vylepené na dveřích domu/bytu... Copak by to udělalo asi s naším národem?

22.3.2020 12:11
bella.pokorna

XXX.XXX.239.210

Snáď to tu ešte nebolo🙏🏻 Ak hej, sorry😉

22.3.2020 20:03
chameleonHugo

XXX.XXX.251.141

fikovnice napsal(a):

A co na to motýl???

...nic.....

22.3.2020 20:27
lupus4

XXX.XXX.205.61

konečně se podařilo corona virus VYFOTIT

22.3.2020 20:41
saola

XXX.XXX.85.102

Uf, tak to se mi ulevilo....tohle nemám šanci chytit

22.3.2020 20:46
balu

XXX.XXX.166.158

saola napsal(a):
Uf, tak to se mi ulevilo....tohle nemám šanci chytit

22.3.2020 21:45
RozaTonda-mopsi

XXX.XXX.58.59

Bohužel i u nás se slejzaji chlapi co nemuzou žít bez hospody u jednoho dědka doma 😕 všichni nad 60 let, důchodci .

Po cyklostezce, cyklisti v tlupe vesele s rouškou pod bradou.

Nechápu to, opravdu ne.

22.3.2020 22:10
GAELLE

XXX.XXX.55.67

RozaTonda-mopsi napsal(a):
Bohužel i u nás se slejzaji chlapi co nemuzou žít bez hospody u jednoho dědka doma 😕 všichni nad 60 let, důchodci .

Nechápu to, opravdu ne.

první vlna byli lyžaři, tam se ještě dalo předpokládat že neví o čem se mluví.
Tady už snad máme jasné zprávy z Italie i španělska.
díky téhle druhé vlně blbů bude nakažených přibývat

22.3.2020 23:23
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.29.233

RozaTonda-mopsi napsal(a):

Nechápu to, opravdu ne.

To zní skoro, jako kdybysme byli sousedi😱

23.3.2020 18:42
sardullah

XXX.XXX.221.235

Hluchavka napsal(a):

Tohle přesně jsem říkala kámošce....zahalování zakazovali a teď tak chodíme všichni. A stímhle outfitem bych nemusela řešit ani "účes" a ani, co si navlíknu pod to

23.3.2020 22:21
GAELLE

XXX.XXX.55.67

sardullah napsal(a):
Tohle přesně jsem říkala kámošce....zahalování zakazovali a teď tak chodíme všichni. A stímhle outfitem bych nemusela řešit ani "účes" a ani, co si navlíknu pod to

byste náhodou koukala co mají pod tím. a jak jsou nádherně nalíčené. bohužel to vidí jen ženy mezi sebou a chlap kterého mají doma

24.3.2020 06:37
Hluchavka

XXX.XXX.11.228

sardullah napsal(a):

fakt je, že v tomhle nikdo nepozná, že je máte kadeřníka v karanténě

24.3.2020 07:35
Hluchavka

XXX.XXX.11.228

tak, jak projdete jednoduchým testem ?

24.3.2020 08:08
chameleonHugo

XXX.XXX.254.133

Hluchavka napsal(a):

...jsem stará a rozvedená a pití mi zas tak nechutná, i když mám v ledničce dva litry vína.....takže já o 10 kilo těžší.....dnes budou sladké palačinky....

24.3.2020 09:11
sardullah

XXX.XXX.221.235

Hluchavka napsal(a):

Obávám se, že u mě teda taky přichází v úvahu varianta "o deset kilo těžší", ale to bych neřekla, že bude způsobené karanténou, ale tím, že teď neprocházkujeme a místo procházky ležíme doma na gauči..........a to už podstatně dýl, než je karanténa....aby těch kilíček nebylo nakonec víc

24.3.2020 09:17
sardullah

XXX.XXX.221.235

GAELLE napsal(a):
byste náhodou koukala co mají pod tím. a jak jsou nádherně nalíčené. bohužel to vidí jen ženy mezi sebou a chlap kterého mají doma

No tak zase vocamcaď pocamcaď....to jako, že když všechny muslimky v tomhle hábitu skočej z mostu, tak já taky.... ....to teda pak naprosto postrádá smysl takovej hábit nosit. Jako jasně, vim, že se slezu s kámoškama, že ony budou načančaný, no tak to teda udělám taky, aby až sundáme hábity, aby mě nepomluvily, ale když vim, že to nikde sundavat nebudu??...

Znám ženský, co choděj načančaný i doma, já teda nejsem z těch.

Třeba moje bývalá kolegyně, opravdu krásná, udržovaná a upravená ženská, to doma taky neřeší a když jsme jí jeli s kolegou navštívit, tak ten jí pomalu ve vytahaným tričku, s drdolem, nenalíčenou a ještě trochu špinavou od práce na zahradě, skoro nepoznal.

24.3.2020 11:05
GAELLE

XXX.XXX.55.67

sardullah napsal(a):
No tak zase vocamcaď pocamcaď....to jako, že když všechny muslimky v tomhle hábitu skočej z mostu, tak já taky.... ....to teda pak naprosto postrádá smysl takovej hábit nosit. Jako jasně, vim, že se slezu s kámoškama, že ony budou načančaný, no tak to teda udělám taky, aby až sundáme hábity, aby mě nepomluvily, ale když vim, že to nikde sundavat nebudu??...

Znám ženský, co choděj načančaný i doma, já teda nejsem z těch.

Třeba moje bývalá kolegyně, opravdu krásná, udržovaná a upravená ženská, to doma taky neřeší a když jsme jí jeli s kolegou navštívit, tak ten jí pomalu ve vytahaným tričku, s drdolem, nenalíčenou a ještě trochu špinavou od práce na zahradě, skoro nepoznal.

mám kamarádku co by nenalíčená ani nešla s košem. holt každý to máme jinak. já udržuju takovou tu střední cestu, všeho moc škodí

24.3.2020 11:25
lesnížínka

XXX.XXX.148.5

GAELLE napsal(a):
mám kamarádku co by nenalíčená ani nešla s košem. holt každý to máme jinak. já udržuju takovou tu střední cestu, všeho moc škodí

Mám to podobně, ač lopaty z vesnice, i moje mamka vždycky alespoň trochu nalíčená je a já to mám stejně. Když mne vidí nenalíčenou, tak převrací oči, že chodím jak cuchta. A to se fakt stane ,,jednou za 10let" třeba když jsem si zrovna dávala sprchu, myla hlavu a ona vzápětí přijde. Jednu dobu před pár lety jsem měla něco s pletí, napuchaly mi celé oči, celé okolí červené, jak bych byla těžce spálená od sluníčka, takže jsem se ani líčit nemohla...myslela jsem, že se psem budu lozit kanálema, snažila jsem se fakt nikoho nepotkat. A to jsem měla týdny. Myslela jsem, že z nějaké kosmetiky, ale byla to asi součást té mé podivné choroby.

24.3.2020 12:26
hokrví

XXX.XXX.105.226

lesnížínka napsal(a):
Mám to podobně, ač lopaty z vesnice, i moje mamka vždycky alespoň trochu nalíčená je a já to mám stejně. Když mne vidí nenalíčenou, tak převrací oči, že chodím jak cuchta. A to se fakt stane ,,jednou za 10let" třeba když jsem si zrovna dávala sprchu, myla hlavu a ona vzápětí přijde. Jednu dobu před pár lety jsem měla něco s pletí, napuchaly mi celé oči, celé okolí červené, jak bych byla těžce spálená od sluníčka, takže jsem se ani líčit nemohla...myslela jsem, že se psem budu lozit kanálema, snažila jsem se fakt nikoho nepotkat. A to jsem měla týdny. Myslela jsem, že z nějaké kosmetiky, ale byla to asi součást té mé podivné choroby.

Tak jsem spočítal rovnici o jedné neznámé. 10 = 8, tak mi vyšlo, že se ještě párkrát - 1 až 2 x nalíčíte a pak už vám to bude jedno.

24.3.2020 12:27
hokrví

XXX.XXX.105.226

Oprava, nenalíčíte.

24.3.2020 13:10
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.29.233

GAELLE napsal(a):

Taky jsem taková na střední byla - byly jsme s kamarádkama takový 3 školní hvězdy 😂

... pak mě to naštěstí přešlo, a co mám maliňáky, tak slavím každou chvilku, kdy nejsem jako prase 🐖

24.3.2020 13:12
lesnížínka

XXX.XXX.148.5

hokrví napsal(a):
Oprava, nenalíčíte.

Asi si sedím na vedení...nějak nechápu, co tím chcete říct?

24.3.2020 13:20
Inspektor Pišišvor

XXX.XXX.29.233

Jinak - všichni z nouze šíjí roušky, a mě nouze a zrzci donutili spíchnout si z ubrusu metrovku... 😂