Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Hobbík 2000
Sdílet:

Hobbík 2000

Výstava HOBBY s dlouhou tradicí

Výstava HOBBY má na českobudějovickém výstavišti dlouholetou tradici. Poněkud kratší tradici má výstava voříšků s názvem Hobbík 2000 - letos se uskuteční druhý ročník. Již loni však tato výstava zaznamenala nebývalý úspěch. Nekonala se tu nervozita a sveřepé soupeření, jak tomu bývá na mezinárodních a jiných "oficiálních" psích výstavách. Byla tu pohoda slunečná doslova a do písmene. Přálo počasí a sešli se sympatičtí lidé i sympatičtí psi.

Zasvěcené a citlivé posuzování

Atmosféru zpříjemnilo zasvěcené a citlivé posuzování RNDr. Petra Dvořáka, šéfredaktora. Světa psů i přítomnost čestných porotců Přemka Podlahy, Kateřiny Kalendové a Jana Přeučila. Letošní ročník se koná v sobotu 27. května v severní části areálu českobudějovického výstaviště od devíti hodin ráno a své pejsky můžete do soutěže přihlásit i těsně před výstavou.

Dva tituly

Uděleny budou dva tituly HOBBÍK 2000 a to pro psa i fenku. Zadán bude titul Nejsympatičtější veterán a oblíbenou je také soutěž HOBBÍK Šikula. V ní pejsci soutěží v různých dovednostech a vítěz získává pohár Receptáře, který předává Přemek Podlaha.

Účast na výstavě má jedinou podmínku. Mohou se zúčastnit pouze opravdoví "voříšci", tedy kříženci a ne psi, kteří jsou čistokrevní, ale nemají průkaz původu.

Patronát

Patronát nad letošním ročníkem převzalo nakladatelství DONA a jako čestní porotci se zúčastní Přemek Podlaha, Kateřina Kalendová a Uršula Kluková. Posuzovat bude ing. Libuše Brychtová.

Autor textu: (vd)
Autor fotografií zdroj: Pixabay
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru