iFaunaiFauna
Filtry
Plemeno / Druh
Město / Oblast

Chovatelské stanice Aljašský malamut

Chovatelské stanice Aljašský malamut psů prezentované na stránkách iFauny mají Certifikát mezinárodně chráněné chovatelské stanice vydaný FCI/ČMKU. Výjimku tvoří pouze plemena, která FCI neregistruje. V případě chovatelských stanic koček standardně akceptujeme registraci u FIFe, případně u jiné organizace sdružené pod WCC (např. TICA, WCF, GCCF).

Moonlake Star
Moonlake Star
Chovatelská stanice
Plemeno:Aljašský malamut
Praha-východ
Jsme malá rodinná chovatelská stanice krásného plemene Aljašského malamuta. Snažíme se plně využít naše psi k tomu, k čemu byli určení. Aktivně se účastníme závodů na suchu i na sněhu pod platnou musherskou licencí a plníme tak podmínky pracovního certifikátu. Snažíme se aktivně účastnit i výstav, kde jsme také posbírali pár titulů a tak u nás doma najdete mnohonásobné šampiony. Zakládáme si hlavn
Zobrazit podrobnosti o chovateli
Wakpa la Virta
Wakpa la Virta
Chovatelská stanice
Plemeno:Aljašský malamut
Rokycany
Jsme rodinná chovatelská stanice aljašských malamutů, naši malamuti jsou vedeni jak ke sportu, tak ke kontaktu doma. Bydlí venku i s námi, proto socializace a výchova jsou permanentní. Máme chlupáče přátelských a veselých povah, milují lidi, děti nejvíc. Právě se narodil vrh A, čtyři kluci a jedna holčička. Dva kluci jsou ještě volní, záznamy bereme. Odběr konec července - začátek srpna.
Zobrazit podrobnosti o chovateli