Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Filtry
Plemeno / Druh
Město / Oblast

Chovatelské stanice Australský ovčák, České Budějovice

Chovatelské stanice Australský ovčák psů prezentované na stránkách iFauny mají Certifikát mezinárodně chráněné chovatelské stanice vydaný FCI/ČMKU. Výjimku tvoří pouze plemena, která FCI neregistruje. V případě chovatelských stanic koček standardně akceptujeme registraci u FIFe, případně u jiné organizace sdružené pod WCC (např. TICA, WCF, GCCF).

Z Panství Petra Voka
Z Panství Petra Voka
Chovatelská stanice
Plemeno/druh:Australský ovčák, Čínský chocholatý pes
Jindřichův Hradec
Naše malá rodinná chovatelská stanice si zakládá na kvalitě,ne kvantitě.Fenky mají maximálně 2 vrhy za život, štěňátka vyrůstají v rodinném kruhu, vychovávána s láskou a náležitě mazlená. U nových páníčků preferujeme lásku ke psům a sporty před výstavními ambicemi, ale samozřejmě i těm se nevyhýbáme.S naším odchovem se snažíme být stále ve stiku.
Zobrazit podrobnosti o chovateli
Sub alis angeli
Sub alis angeli
Chovatelská stanice
Plemeno/druh:Australský ovčák
Tábor
Jsme nová CHS, která má pouze jednu milovanou fenku s vyrovnanou a velmi přátelskou povahou, která nám obohacuje život. Nemáme v plánu stát se papírovou množírnou, proto budeme mít od naší Aurinky maximálně 2 vrhy. Není naším cílem vychovávat šampióny, přestože v rodokmenu naší Aurinky jsou, ale především zdravé pejsky s vyrovnanou povahou, kteří budou skvělými parťáky do aktivních rodin.
Zobrazit podrobnosti o chovateli