iFaunaiFauna
Filtry
Plemeno / Druh
Město / Oblast

Chovatelské stanice Briard, Zlín

Chovatelské stanice Briard psů prezentované na stránkách iFauny mají Certifikát mezinárodně chráněné chovatelské stanice vydaný FCI/ČMKU. Výjimku tvoří pouze plemena, která FCI neregistruje. V případě chovatelských stanic koček standardně akceptujeme registraci u FIFe, případně u jiné organizace sdružené pod WCC (např. TICA, WCF, GCCF).

Badria´s Darling
Badria´s Darling
Chovatelská stanice
Plemeno:Briard
Hodonín
Briardi jsou naše láska. Briard mě doprovází již 33let. Briard je temperamentní plemeno, které chytí každého za srdce. Je to všestranný společník na sportovní kynologii, agility, dogdancing, pasení, záchranařinu, tak taky nezkazí žádnou legraci. Výborný rodinný pes, který však nemá rád nudu. S Briardem se jistě nikdo nenudí.
Zobrazit podrobnosti o chovateli
Dante de Brie
Dante de Brie
Chovatelská stanice
Plemeno:Briard
Zlín
Jsme mladá Chovatelská stanice Dante de Brie a začali jsme chovem ne zcela běžného psího plemene BRIARD Briard (srdíčko schované v kožíšku) je velké starodávné dlouhosrsté pastevecké psí plemeno. Vyskytuje se ve dvou barevných variacích - černá nebo plavá. My máme v chovu Briardy plavé. Péče o srst vám zabere nějaký čas, ale Briard česání i jiné úpravy srsti dobře snáší. Pokud svého Br
Zobrazit podrobnosti o chovateli