iFaunaiFauna
Filtry
Plemeno / Druh
Město / Oblast

Chovatelské stanice Hovawart, Praha

Chovatelské stanice Hovawart psů prezentované na stránkách iFauny mají Certifikát mezinárodně chráněné chovatelské stanice vydaný FCI/ČMKU. Výjimku tvoří pouze plemena, která FCI neregistruje. V případě chovatelských stanic koček standardně akceptujeme registraci u FIFe, případně u jiné organizace sdružené pod WCC (např. TICA, WCF, GCCF).

Daimar
Daimar
Chovatelská stanice
Plemeno:Hovawart
Praha
Jsme rodinná chovatelská stanice, která byla založena v roce 1995, kdy jsme propadli kouzlu plemene Hovawart a rozhodli jsme se, že svůj život obohatíme o malé chlupaté kuličky. Naše slečny jsou pro nás radostí. Věnujeme se s nimi základní poslušnosti i výstavám. Ale především jsou to naše parťačky a členové rodiny. Bydlíme na okraji Prahy a pro naše čtyřnohé kamarády máme k dispozici zahrad
Zobrazit podrobnosti o chovateli
Darcylesth
Darcylesth
Chovatelská stanice
Plemeno:Hovawart
Mladá Boleslav
Chovatelskou stanici mám registrovanou od r. 2014, ale teprve v r. 2022 máme na ni první vrh. Dříve jsem odchovala dva vrhy na spřátelenou chovatelskou stanici Gasko Prim. Nikdy neprodukuji štěňata bez PP!!! Štěňátka od nás jsou vždy vymazlená a socializovaná, zaočkovaná i odčervená a odcházejí se startovací výbavou. Kupní smlouva a chovatelský servis jsou samozřejmostí.
Zobrazit podrobnosti o chovateli