iFaunaiFauna
Filtry
Plemeno / Druh
Město / Oblast

Chovatelské stanice Velškorgi - pembroke

Chovatelské stanice Velškorgi - pembroke psů prezentované na stránkách iFauny mají Certifikát mezinárodně chráněné chovatelské stanice vydaný FCI/ČMKU. Výjimku tvoří pouze plemena, která FCI neregistruje. V případě chovatelských stanic koček standardně akceptujeme registraci u FIFe, případně u jiné organizace sdružené pod WCC (např. TICA, WCF, GCCF).

Tunica Alba
Tunica Alba
Chovatelská stanice
Plemeno:Pyrenejský horský pes, Velškorgi - pembroke
Blansko
Jsme malá chovatelská stanice Pyrenejského horského psa. V současné době máme jednu fenku PHP a jednoho chovného psa PHP. Naši psi žijí mezi hospodářskými zvířaty. Vždy se snažíme o zajímavá spojení se psi, kteří jsou typickými představiteli tohoto plemene, s výbornými zdravotními výsledky a s pasteveckými předpoklady.
Zobrazit podrobnosti o chovateli
Od Halířů
Od Halířů
Chovatelská stanice
Plemeno:Australský ovčák, Velškorgi - pembroke
Cheb
Jsme rodinná chovatelská stanice australských ovčáků a welsh corgi pembroke. Chováme vyjímečné psy pro vyjímečné lidi. Snažíme se aby štěňátka z naší chovatelské stanice byla přínosem pro plemeno. Importujeme jedince, jezdíme na krytí do zahraničí. Štěňátka jsou u nás velmi pečlivě socializovaná. Vysoký důraz klademe na výborné zdraví a vynikající povahu a také na to, aby naše odchovy byli typičtí
Zobrazit podrobnosti o chovateli