iFaunaiFauna
Filtry
Zpět naZvířata
Typ inzerátu
Plemeno / Druh
Město / Oblast
Klíčová slova
0/100
Cena
od
do
Bezpečnost inzerentů
Věkové rozmezí

Greyhound na prodej - Karlovarský kraj

Nenašli jsme žádné výsledky: Greyhound na prodej - Karlovarský kraj.

Greyhound, nebo také anglický chrt, je asi nejznámějším členem rodiny chrtů. Již více než sto let greyhoundi kralují dostihovým oválům po celém světě, v některých zemích se ale tento sport stal příliš velkým byznysem a tamní dostihoví šampioni mívají často krátký a neradostný život. V České republice naštěstí drtivá většina greyhoundů žije plnohodnotný život rodinného psa a společníka, i když třeba jde zároveň o dostihového rekordmana.
Greyhound je přátelský pes, který velmi lpí na své rodině a potřebuje intenzivní kontakt se svými lidmi. Problematické může být venčení v přírodě, protože jeho potřeba lovit a pronásledovat kořist je velmi silná a jen málo greyhoundů má tak jisté přivolání, aby bylo možné je bez rizika pouštět z vodítka mimo oplocený pozemek. Více informací o plemeni a inzerci štěňat greyhoundů najdete na stránkách našeho Atlasu plemen.

Žádné výsledky
Nenašli jsme žádné výsledky: Greyhound na prodej - Karlovarský kraj.Pokud chcete toto vyhledávání v budoucnu zopakovat, uložte si jej do svého účtu a počkejte si na zvíře podle vašich představ: