iFaunaiFauna
Filtry
Zpět naZvířata
Typ inzerátu
Plemeno / Druh
Město / Oblast
Klíčová slova
0/100
Cena
od
do
Bezpečnost inzerentů
Věkové rozmezí

Pekingský palácový psík na prodej - Třinec, Frýdek-Místek

Nenašli jsme žádné výsledky: Pekingský palácový psík na prodej - Třinec, Frýdek-Místek.

Pekingský palácový psík je staré společenské plemeno se zajímavou a pohnutou historií. Ve staré Číně byl chován jako společník císaře a šlechty, po komunistickém převratu se ocitl v nemilosti a zachován zůstal především díky jedincům, kteří byli již dříve darováni do Evropy, obvykle do šlechtických a diplomatických kruhů.
Pekinéz je nízkého vzrůstu a statné konstituce, má střední temperament a vyhovuje mu spíše klidné prostředí. Sháníte-li štěně pekinéze na prodej, mějte se na pozoru před množírnami, které nabízejí „čistokrevná“ štěňata bez průkazu původu za zdánlivě výhodnou cenu. Často chovají feny v otřesných podmínkách, kde produkují jeden vrh za druhým, bez ohledu na typičnost plemene, jeho zdraví, nebo příbuzenské vztahy mezi rodiči. Více chovatelských rad a tipů pro pořízení pekingského palácového psíka najdete v našem Atlasu plemen.

Žádné výsledky
Nenašli jsme žádné výsledky: Pekingský palácový psík na prodej - Třinec, Frýdek-Místek.Pokud chcete toto vyhledávání v budoucnu zopakovat, uložte si jej do svého účtu a počkejte si na zvíře podle vašich představ: