iFaunaiFauna
Filtry
Zpět naZvířata
Typ inzerátu
Plemeno / Druh
Město / Oblast
Klíčová slova
0/100
Cena
od
do
Bezpečnost inzerentů
Věkové rozmezí

Anglický buldok na prodej - Třinec, Frýdek-Místek

Nenašli jsme žádné výsledky: Anglický buldok na prodej - Třinec, Frýdek-Místek.

Anglický buldok je jedním z nejstarších britských plemen, ve své domovině je tak považován za národní poklad. Buldok se stal symbolem odhodlání a neústupnosti, což dobře vystihuje jeho povahu. Jakkoliv bývá mírný, přátelský a vyrovnaný, je také paličatý a svéhlavý – pokud si něco umíní, je velmi těžké ho od jeho záměru odradit.
První buldoci byli předvedeni na výstavě již kolem roku1860, od té doby ale plemeno prošlo proměnou. Extrémně zkrácený čenich s výrazným předkusem a nadměrná zavalitost působí dnešním buldokům celou řadu zdravotních potíží. Chovatelské kluby na tento neutěšený stav reagovaly vytvořením ozdravného programu, který pozvolna přináší své ovoce. Pokud se vám buldoci líbí, vybírejte štěně ke koupi z takové chovatelské stanice, která dbá na zdraví – provádí doporučená zdravotní vyšetření a nepodporuje šlechtění extrémních znaků. Více se o anglickém buldokovi dozvíte v našem Atlasu plemen.

Žádné výsledky
Nenašli jsme žádné výsledky: Anglický buldok na prodej - Třinec, Frýdek-Místek.Pokud chcete toto vyhledávání v budoucnu zopakovat, uložte si jej do svého účtu a počkejte si na zvíře podle vašich představ: