iFaunaiFauna
Filtry
Zpět naZvířata
Typ inzerátu
Plemeno / Druh
Město / Oblast
Klíčová slova
0/100
Cena
od
do
Bezpečnost inzerentů
Věkové rozmezí

Anglický mastif na prodej - Beroun

Nenašli jsme žádné výsledky: Anglický mastif na prodej - Beroun.

Navzdory impozantním rozměrům a respekt vzbuzujícímu zevnějšku jsou angličtí mastifové většinou mírní a vyrovnaní dobráci, kteří jsou nejspokojenější ve společnosti svého pána a své rodiny. Mastif nemá rád dlouhou samotu, nejlépe se cítí v takové rodině, ve které je téměř neustále někdo doma. Mastif je dobrý a ostražitý hlídač, nebývá ale útočný a narušitele spíše ohlásí či zastrašuje. V žádném případě se nehodí pro trvalý pobyt venku, jakkoliv uvítá přístup na zahradu, kde se rád prochází nebo ulehá na oblíbené místo. Bez přístupu do domu trpí jak psychicky, tak i fyzicky - nevyhovují mu letní vedra, ani příliš velká zima.
Pokud vás mastif zaujal a zvažujete jeho koupi, navštivte náš Atlas plemen a přečtěte si podrobnosti o mastifovi a jeho potřebách, případně si rovnou projděte i nabídku štěňat na prodej.

Žádné výsledky
Nenašli jsme žádné výsledky: Anglický mastif na prodej - Beroun.Pokud chcete toto vyhledávání v budoucnu zopakovat, uložte si jej do svého účtu a počkejte si na zvíře podle vašich představ: