iFaunaiFauna
Filtry
Zpět naZvířata
Typ inzerátu
Plemeno / Druh
Město / Oblast
Klíčová slova
0/100
Cena
od
do
Bezpečnost inzerentů
Věkové rozmezí

Bígl na prodej - Otrokovice, Zlín

Nenašli jsme žádné výsledky: Bígl na prodej - Otrokovice, Zlín.

Bígl, anglicky psáno beagle, je malé plemeno honiče, dnes nejčastěji chované jako společník. Mají mimořádně snášenlivou a vlídnou povahu, která jim ale příliš štěstí nepřinesla – bígl je smutně proslulý jako laboratorní pes, jakkoliv se proti pokusům na těchto inteligentních a citlivých zvířatech staví stále více lidí.
Slabou stránkou bíglů je jejich velký apetit, kvůli kterému mají sklon k nadváze a také záliba v samostatných toulkách. Nemáte-li příliš jisté přivolání, raději beagla při venčení v přírodě nechávejte na dlouhém vodítku.

Sháníte-li štěně bígla na prodej, mějte se na pozoru před množírnami, které nabízejí „čistokrevná“ štěňata bez průkazu původu za zdánlivě výhodnou cenu. Často chovají feny v otřesných podmínkách, kde produkují jeden vrh za druhým, bez ohledu na typičnost plemene, jeho zdraví, nebo příbuzenské vztahy mezi rodiči. Více chovatelských rad a tipů pro pořízení bígla najdete v našem Atlasu plemen.

Žádné výsledky
Nenašli jsme žádné výsledky: Bígl na prodej - Otrokovice, Zlín.Pokud chcete toto vyhledávání v budoucnu zopakovat, uložte si jej do svého účtu a počkejte si na zvíře podle vašich představ: