iFaunaiFauna
Filtry
Zpět naZvířata
Typ inzerátu
Plemeno / Druh
Město / Oblast
Klíčová slova
0/100
Cena
od
do
Bezpečnost inzerentů
Věkové rozmezí

Entlebušský salašnický pes na prodej - Nymburk

Nenašli jsme žádné výsledky: Entlebušský salašnický pes na prodej - Nymburk.

Entlebušský salašnický pes je nejmenším členem malé rodiny švýcarských salašnických psů. Ačkoliv nedosahuje popularity bernského salašnického psa, jeho obliba jako společenského i sportovního psa je na vzestupu. Jeho výhodou je kompaktnější velikost a stejně přátelská a vlídná povaha.
Od o málo většího appenzellského salašnického psa ho dobře rozpoznáme díky výrazně obdélníkové stavbě těla (delší trup, kratší nohy), a také podle ocasu – v klidu nesený ocas entlebušského salašnického psa nepřevyšuje linii hřbetu, případně může být i vrozeně pahýlovitý, zatímco ocas appenzella je nesen nad zádí.
Ještě před deseti lety to bylo v Čechách vzácné plemeno, nyní již není nabídka štěňat entlebušského salašnického psa takovou vzácností. Podrobnosti o plemeni i aktuální vrhy k zadání najdete v našem Atlasu plemen.

Žádné výsledky
Nenašli jsme žádné výsledky: Entlebušský salašnický pes na prodej - Nymburk.Pokud chcete toto vyhledávání v budoucnu zopakovat, uložte si jej do svého účtu a počkejte si na zvíře podle vašich představ: